Zábavnou cestou za shozenými kily

Domů » Cvičení » Zábavnou cestou za shozenými kily
kinect3

Nejspíš jste byli celý rok moc hodní a Ježíšek vám nadělil pod stromeček Xbox 360 a navíc ještě k tomu Kinect. A pokud ne, možná byste mohli začít šetřit a tuto zábavnou elektroniku si pořídit. Dnes už neslouží konzole jen k vysedávání u různých her, ale také ke zdravému pohybu v pohodlí domova. Cvičit můžete nejen vy, ale celá vaše rodina. Velkou výhodou Kinectu je, že baví i líné děti, které nerady chodí ven a všeobecně dávají přednost televizi před pohybem. Zkuste si zacvičit pomocí moderní technologie v klidu a v pohodě v prostředí obýváku.

Vyberte si sami, co chcete cvičit

kinect1

Kinect nabízí velmi aktivní formu zábavy. Zapotit se můžete například u tance, fitness, zumby nebo atletiky. Možná nečekáte zázraky, ale věřte, že Kinect vás natolik vtáhne, že najednou zjistíte, že i obyčejný bowling hrajete už tři hodiny. A následující den bude tento bowlingový maraton citelně znát. Technologie je velmi dobře propracovaná a to znamená, že stejně jako trenér nebo instruktor i Kinect vás bude upozorňovat na špatně prováděné pohyby. Při běhu pořádně zaberte a nožky pěkně nahoru, při boxu nešetřete energickými údery a nestyďte se ukázat rozmanité taneční kreace. Ženy jistě ocení cvičení v rytmech populární zumby. Lekce jsou sestaveny tak, abyste kroky rychle pochopili a mohli se vesele natřásat. Pánové si zase přebytečnou energii mohou vybít při fotbalu či tenisu. I když děláte v podstatě pohyb na místě, skákáním, během na místě nebo složitějšími pohyby, u kterých zapojíte spoustu svalů.

 kinect2

Vy se bavíte, tělo spaluje. Pokud si najdete v Kinectu zálibu a tomuto pohybu se budete věnovat pravidelněji, opravdu nějaká kila shodíte. A nemusíte v tom být sami. Pozvěte kamarádku nebo celou společnost přátel a udělejte si aktivní a zábavný večer. Hubnout a ještě u toho zažít spoustu zábavy a legrace je skvělá cesta ke snížení váhy a zbavení se tukových zásob veselejší formou.

Autor úvodního obrázku:  skynetcusco

Autor obrázku v textu:  jat09g

Autor obrázku v textu:  Gamenews24

 Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz