Fit tělo a zdravý duch – přivítejte jaro! II. Díl

Domů » Jak zhubnout » Fit tělo a zdravý duch – přivítejte jaro! II. Díl
hubnutíčko2

Přemýšlíte, jak se s přicházejícím jarem dostat zpátky do formy? Máme pro vás pár tipů, které vás budou bavit! V prvním díle jste se mohli dočíst, čím zaplnit lednici a co nachystat na stůl. Také jsme vám poradili, jak myslet pozitivně a vnímat své tělo v dobrém. Začněte s pravidelným spánkem, začněte sportovat a využijte hezkého počasí a vyběhněte ven nebo třeba zkuste cvičit s celou rodinou!

Najděte si výzvu, stojí to za to!

joga

Touha zhubnout se dá trošičku nastartovat výzvou. Co říkáte třeba na dovolenou u moře? Chcete v létě vystavovat své křivky na obdiv? Zaplaťte si dovolenou a můžete si být jisti, že vás postrčí, strhne a bude vás motivovat. A to platí i v případě, že chcete vyrazit v létě do hor. Zkrátka je nejvyšší čas začít pracovat na postavě snů a v plavkách ukázat dokonalé křivky, nebo alespoň trošku zeštíhlet a zpevnit tělo. Dostat do kondice se můžete třeba venkovními aktivitami, které jsou prakticky zadarmo. Běh, in-line brusle nebo třeba nordic walking si zamiluje každý bez rozdílu věku. Máte doma dítko v kočárku? Pak vyrazte spolu s ním posilovat nebo na procházky do přírody. K formování postavy je ideální i plavání, návštěvy fitness nebo domácí cvičení. Najděte si něco, co vás bude bavit, a uvidíte, jak kila poletí dolů!

 hamihami

Na posílení imunity a zlepšení proudu energie vyzkoušejte masáže, domácí peeling a nezapomeňte na kosmetické přípravky, které vaši pokožku vyhladí, pomůžou s pomerančovou kůží a striemi. Z masáží jsou ideální thajská, ájurvédská nebo klasická. Dobře funguje i akupresura. Uvolnit se můžete i pomocí cvičení, zkuste například power jógu nebo pilates. K zdravému životnímu stylu patří i vydatný a pravidelný spánek. Je vědecky prokázáno, že lidé, kteří pravidelně spí, spalují tuky rychleji než lidé, kteří nemají pravidelný režim. Vrhněte se do jara na 100 % a začněte pracovat na svém těle i duchu! Posilněte, užijte si jarní náladu i počasí a v létě se budete zaručeně těšit ze svých úspěchů.

Autor úvodního obrázku: Tanvir Sajib

Autor obrázku v textu: dMap Travel Guide

Autor obrázku v textu:  SammyJayJay

 Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz