Správná podprsenka? Na každý sport jiná! I. díl

Domů » Cvičení » Správná podprsenka? Na každý sport jiná! I. díl
craft

Dámy, pozor! Až 70 % z vás cvičí ve špatné podprsence! To má za následek deformaci prsou, ztrátu motivace k dalšímu cvičení a především bolesti, které se mohou objevit. Zaměřte se na to, co máte během sportu na sobě a vybírejte pouze kvalitní a prodyšné modely, aby vaše prsa netrpěla. Našli jsme pro vás několik kousků, které unosíte na běh, do fitness centra, hodí se na kolo i na pomalejší formy cvičení, jako je jóga, pilates či kalanetika.

Pečlivý výběr

 adidas

Sportovní značky, které připravují nové technologie, zabývají se otázkami kvalitních materiálů a přináší pohodlí a komfort do vašeho sportování, představují kolekci sportovních podprsenek, které vás nadchnou a okamžitě si zamilujete jejich všestrannost a zároveň všechna nej, která nabízejí. Například sportovní podprsenka Crossfit od značky Reebok zajišťuje maximální podporu prsou. Je určena pro ty nejnáročnější tréninky a její koncept je sestaven tak, aby ramínka nesklouzávala, dokázala odvádět pot a umožňovala ventilaci, čímž ochlazuje a navozuje pocit svěžesti. S ergonomickým tvarem a známou technologií Climacool přichází značka Adidas, která představila podprsenku se střední oporou vhodnou pro fitness, ale pozor – hodí se spíše pro menší prsa. Prodyšný materiál zajišťuje prodyšnost. Patříte mezi milovnice běhu? Pak vsaďte na podprsenku od značky Puma, kterou koupíte za necelou tisícovku. Jedná se o lehce kompresní oporu, která má na zádech umístěné stimulační pásy, jenž mají za úkol masírovat pokožku. Zároveň se hodí pro zlepšování držení těla a díky plochým švům ani nebudete vědět, že ji máte na sobě.

 mizuno

Na běh si můžete pořídit i o něco levnější kousek od značky Mizuno. Podprsenka vyrobená z pružného a měkkého materiálu udržuje tělo v suchu, zajišťuje lepší vzdušnost a bezešvý střih zabraňuje oděrkám. Podprsenka se může pochlubit speciální technologií DryLite a materiálem Mesh pro dokonalou cirkulaci vzduchu. Podprsenka je opatřena reflexním logem, se kterým můžete běhat opravdu bezpečně.

Autor úvodního obrázku: sports

Autor obrázku v textu: Adidas

Autor obrázku v textu: MizunoŠtítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz