Jumping – sport a zábava v jednom

Cvičení by nemělo být jen povinností, ale také chytlavou zábavou. Pokud jste ještě nenašli pohybovou aktivitu s tímto ideálním propojením, možná bude pro vás tím pravým právě moderní cvičení s názvem jumping. Lekce jumpingu jsou provázeny zkušenými lektory, kteří vás naučí jak nejen formovat postavu, ale také si cvičení na malých trampolínách pořádně užít. Pokud se vám jumping zdá jako bezmyšlenkovité skákání, pak si můžete být jisti, že se mýlíte na celé čáře. Pojďte se blíže seznámit populárním jumpingem a jeho výhodami.

Komplexní posilování

posilene

Jumping se provádí na trampolínách, které mají pružný výplet. I proto je cvičení vhodné pro lidi jakékoli věkové kategorie nebo trpící obezitou. Výplet totiž díky své pružnosti nezatěžuje klouby a pohyb je tak příjemnější než u běhu či chůze. Při cvičení na trampolínách dochází k efektnímu spalování tuků a formování postavy, takže jumping vám nabízí hned dvě výhody v jednom. Nejenže se zbavíte přebytečných kil, ale rovnou posílíte ochablé svalstvo a naformujete tělo do požadovaných tvarů. Jumping je vhodný také k posílení a zlepšení stability, koordinace a motoriky a dobrá zpráva pro ženy je, že pravidelným cvičením zredukujete celulitidu na problémových partiích!

tramposka

Skákání na trampolínách má ale také mnoho pozitivních účinků na zdraví. Podílí se na zvýšení vitální kapacity plic a svalového tonusu, působí pozitivně na trávení a vylučování, stabilizuje a normalizuje hladinu cholesterolu a triglyceridů, posiluje kardiovaskulární systém, ulevuje od bolestí zad, snižuje krevní tlak, zrychluje lymfatický oběh a detoxikaci. Navíc odhání deprese a únavu a pomáhá přivodit opravdovou relaxaci a klidný spánek. Pokud tedy chcete tělo zbavit nevzhledných špeků a tuků, ale zároveň posílit svalstvo a vlastní zdraví, měli byste zkusit zařadit jumping do vašeho cvičebního plánu a udělat z něj příjemný a pravidelný pohyb.

Autor úvodního obrázku: be creator

Autor obrázku v textu: Butz.2013

Autor obrázku v textu: earmarkcreative

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Send this to a friend