Trénink pod vedením Shauna Thompsona

Domů » Cvičení » Trénink pod vedením Shauna Thompsona
new_diet

Shaun Thompson, sedmatřicetiletý svalovec, který v současné době patří mezi nejžádanější nejpopulárnější trenéry světa. Nejprve se proslavil tréninkovým plánem Insanity, poté Focus T25. Druhý zmiňovaný tréninkový plán vyvolal obrovskou vlnu fitness šílenství, jehož důkazem jsou stále nové a nové skupiny zakládané za účelem výměny zkušeností, porovnávání výsledků a motivace. Jaká je jeho filozofie, jaký tréninkový systém připravil, jakou náročnost můžete očekávat a jak moc je cvičení se Shaunem Thompsonem účinné?

Za 60 dní nové tělo

predpo

Shaun T, jak si tento trenér nechává říkat, slibuje, že za šedesát dní (V případě programu Focus T25 za stačí 14 dní) budete mít nejlepší postavu svého života. A to je nabídka, na kterou tisíce lidí slyší a udělají maximum pro to, aby vydrželi. Jak sám Shaun říká, aby byl efekt co největší a dlouhodobý, je potřeba si během cvičení sáhnout až na samé dno. Jeho tréninková sestava vás přivede k maximální tepové frekvenci s tím, že spalování bude pokračovat i po cvičení. Na maximum se cvičí asi 3 až 4 minuty, poté následuje asi 30 vteřinový itnerval v mírnějším tempu. A Shaun tvrdí, že vaše tělo se dostane do takové šoku, že zapomene na ukládání tuků. Chcete si cvičební program vyzkoušet? Počítejte s tím, že i když patříte mezi trénované jedince, brzy zjistíte, že vaše kondička je naprosto mizerná a budete si připadat neschopně. Ale když vydržíte, vytrváte a překonáte kapající pot i z částí vašeho těla, o kterých jste nevěděli, že se dokáží potit, brzy se dostaví výsledky. Cvičení není ale doporučováno naprostým peciválům a lidem, kterým hrozí v takovém zápřahu infarkt či jiná zdravotní zatížení.

FocusT25
K Shaunovi T se lidé uchylují především proto, že u Jillian Michaels nenašli to, co by chtěli. Tato tréninková specialistka představila cvičení na necelých 30 minut, ale kvůli monotónnosti či pro někoho nízké náročnosti, jim více vyhovuje trénink pod tímto slavným trenérem. Jedinci, kteří chtějí cvičit se Shaunem T, by měli nejprve zkusit jednodušší variantu Focus T25, a teprve potom se vrhnout na program Insanity. Pokud s tréninkem začnete ještě teď, budete moci v létě ukazovat konečně přistávací plošinu místo rosolovitého břicha. A to je zajímavá výzva, nemyslíte?

Autor úvodního obrázku: davis.steve32

Autor obrázku v textu: AtleticaLive

Autor obrázku v textu: www.audio-luci-store.itŠtítky: , , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz