Ve dvou se to lépe táhne 2. díl

Domů » Jak zhubnout » Ve dvou se to lépe táhne 2. díl
Společný tanec

Tentokrát jsme se zaměřili na společné aktivity, ve kterých se dvojice vzájemně podporuje a doplňuje. Neseďte doma, vyrazte za novými zážitky! 

Společenský tanec

Tancem si vytvarujete postavu, posílíte svaly a zlepšíte celkové držení těla.. Zbavíte se tak bolesti zad, odbouráte stres a budete se cítit šťastně. Říkáte si, že ve vás určitě nedřímá žádný talent? Nevadí! S kamarádkou využijte kurzy zumby, kde se skvěle odreagujete a vyskáčete všechen stres a napětí. Oproti tomu společenský tanec navodí mezi partnery slavnostnější atmosféru. Je přece hezké se alespoň jednou za čas vyfiknout do společenské garderoby a vyrazit na parket! V září se navíc otevírá ve všech větších městech spousta vedených kurzů, kde se naučíte základní kroky a postavení. Tato vratná investice se odrazí při další návštěvě plesu či svatby, kde budou všichni zírat, jak skvěle jste s partnerem vyšperkovali!

DSC04001Squash, badminton a tenis

Všechny tři sporty spojuje raketa, míček a hra pro dva. Squash je ideálním sportem přes zimu, skvěle se u něj pobavíte, zapotíte a během půlhodinky spálíte spoustu kalorií. Tento dynamický raketový sport spočívá ve výměně o zeď, kde je zapotřebí použít dostatek síly na pořádný odpal. Ke hře potřebujete zejména správné oblečení. Vyzkoušejte třeba funkční prádlo, které perfektně odvádí pot. Chybět by vám neměla ani kvalitní raketa, pevná a pohodlná obuv a míčky. Vybavení si ve většině center můžete zapůjčit, ale pokud plánujete hrát pravidelně, investovat do vybavení se vám vyplatí. Míčky se rozlišují podle teček, s červeným označením se hodí pro mírně pokročilé, žlutá tečka pro pokročilé a pokud se squashem teprve začínáte, budete potřebovat míček s modrou tečkou. Při pravidelné hře se můžete těšit na zpevněné dolní končetiny, vysportované ruce a prsní svaly. Jedním si můžete být jisti – stačí půlhodina a vaše oblečení budete muset ždímat.

7676565264_51273e5d09_bZpomalte s jógou

Pokud jste se v prvním díle tohoto speciálu zalekli příliš dynamických a svižných sportů, navštivte pomalejší ale neméně účinné cvičení jógy. Párová jóga je vhodná pro partnery a kamarády, kteří si chtějí vzájemně pomoci a protáhnout se. S jógou získáte krásné štíhlé svaly, uděláte tlustou čáru za bolestí zad a hlavy. Toto cvičení lze praktikovat venku i uvnitř sportovišť, na speciálních hodinách pod vedením instruktora či doma na podložce. Cvičí se naboso, ve volném oblečení. K opravdové meditaci budete potřebovat čistou vodu, klidnou mysl a oporu, která vám pomůže při složitějších jogínských pozicích.

Autor úvodního obrázku: chany14

Autor obrázku v textu: Flickr.Marcus

Autor obrázku v textu: RelaxingMusicŠtítky: , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz