P90X – hit mezi domácím cvičením

Domů » Cvičení » P90X – hit mezi domácím cvičením
p90x

Cvičení doma je pro mnohé velice krátkodobou záležitostí. Je přece mnohem horší donutit se cvičit v pohodlí domova než pod dohledem instruktora. Novým trendem mezi cvičeními, které můžete dělat doma, je tzv. P90X. Jedná se o novou metodu tréninku doma, kterou vyvinul Tony Horton ve spolupráci s BeachBody LLC. P90X je dostupné na DVD nebo na internetu, ale bohužel prozatím jen v angličtině. Přesto se na cvičení objevuje stále více kladných recenzí, které jen dokazují, že P90X je účinnou metodou jak zhubnout, zpevnit a vyrýsovat své tělo.

Pro pokročilé i troufalé začátečníky

 joga

P90X je zkratkou pro P jako power a tedy síla, 90 označuje devadesát dní trvající trénink a pod X se skrývá slovo extreme. Nečekejte tedy žádný lehký trénink a myslete na to, že tato cvičení jsou určena již pro pokročilé. Cvičení trvající běžně hodinu až hodinu a čtvrt je nutné dělat téměř každý den. Celková koncepce počítá s tím, že budete cvičit opravdu poctivě a opravdu každý den. Jinak se účinku moc nedočkáte. Cvičení i jeho průvodce Tony Horton jsou dostatečně motivující a vy byste se neměli v žádném případě u P90X nudit. Každý den je cvičení zaměřené na jinou část těla – jedná se o tzv. zmatení svalů. Cviky jsou rozepsány po týdenních etapách. Setkáte se s kardio cvičením, posilováním i protahováním. Za hodinu cvičení se pořádně zapotíte a probudíte svaly, o kterých jste už ani dávno nevěděli.

 posilovani

Samozřejmě, aby bylo hubnutí a formování těla podpořeno, musíte si upravit i jídelníček. První měsíc by vaše strava měla obsahovat především živočišné bílkoviny (maso, ryby, mléčné výrobky), druhý měsíc by měla panovat rovnováha mezi bílkovinami a sacharidy a třetí měsíc by měly převažovat především sacharidy (těstoviny, brambory, rýže). Pusťte se do opravdu účinkujícího programu P90X a získejte krásnou a pevnou postavu.

Autor úvodního obrázku:  Psychedelic Tuna

Autor obrázku v textu:  .KAMM.

Autor obrázku v textu:  P90X ReviewŠtítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz