Jak se cvičí s Bobem Harperem a Zuzkou Light?

Domů » Cvičení » Jak se cvičí s Bobem Harperem a Zuzkou Light?
motto

Každý, kdo se chce věnovat pohybu aktivně a pravidelně, hledá ty nejvhodnější možnosti pro jeho realizaci. Ovšem v případě domácího cvičení se najde hned několik plusů. Například to, že i když máte kila navíc, nikdo neuvidí a vy se tak nebudete muset stydět za pomalejší tempo nebo formu. Prohlédněte si cvičení se Zuzkou Light a Bobem Harperem, sami uvidíte, kolik výhod vám přinesou!

Bob Harper cvičí s činkami

bob

Ten z vás, kdo chce mít dokonalé křivky, porovnávat postavu se Cindy Crawford a navíc se během cvičení opravdu bavit, je pro vás trénink Boba Harpera tím pravým ořechovým! On sám jako známý a slavný trenér propaguje jógu a pilátes. Jeho cvičení proto není v příliš rychlém tempu (srovnáme-li třeba s Jillian Michaels), ale ani tak nebudete mít křivky modelky zadarmo. Nezoufejte, pokud doma nemáte činky nebo kettelbell, klidně místo nich použijte PET lahve naplněné vodou či pískem a prací prášek. Cvičení s činkami podle Boba Harpera dokáže skutečné zázraky – vyformuje pozadí, posílí střed těla, zpevní svaly a vyrýsuje postavu. Jako nevýhodu může někdo považovat čas, protože toto cvičení trvá něco okolo hodinky. I přesto si každý nadšenec, který brzy uvidí výsledky na svém těle, najde zmiňovanou hodinku k tomu, aby si dal pořádně do těla.

zuzka

Oproti tomu česká dvaatřicetiletá bývalá modelka Zuzka pronikla mezi světovou špičku trenérské elity. I přesto, že na první pohled vypadá jako křehká panenka, věřte, že tahle blonďatá kráska vám dá pořádně zabrat. Páru má totiž jako lokomotiva a tomu odpovídá i její trénink. Sama trenérka Zuzka tvrdí, že se nemusíte dřít hodiny v posilovně, podle ní prý úplně stačí patnáct až třicet minut pětkrát týdně. Sama trenérka Zuzka vymyslela cvičení ZWOW, díky kterému si mnoho žen i mužů splnilo sen o dokonalých křivkách. V tréninku se střídají intenzity pohybu, což extrémně podporuje spalování a formování. Jako velké plus lze hodnotit i fakt, že Zuzka má obrovský výběr ze cvičení a tak si na své přijdou milovnice posilování i rychlejšího a pokročilého tempa.

Autor úvodního obrázku: Arya Ziai

Autor obrázku v textu: BritaFilterForGood

Autor obrázku v textu: mmars873

 Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz