Léto? Ideální čas na pohyb!

Domů » Cvičení » Léto? Ideální čas na pohyb!
slackline

Léto je jako stvořené pro chvíle strávené v přírodě nebo u vody. Inspirujte se netradičními sporty, které vás letos nadchnou a vyměňte je za pěší túru či plážový volejbal. Sportovat můžete po celé České republice a užít si nové zážitky s rodinou či přáteli. Připravili jsme pro vás pár tipů, kam se letos vydat a co vyzkoušet.

Kolo-kolo-běžky

 paddleboarding

Koloběžky už nejsou pouze dětskou záležitostí. Mnohdy můžete vidět po cestách a cyklostezkách prohánět se i dospělé. Přišli jste koloběžkám na chuť nebo si chcete jen vyzkoušet sjezd? Pak neváhejte a navštivte adrenalinový park v Jeseníkách, Malou Skálu v Českém ráji nebo si můžete zapůjčit koloběžky na Ještědu. Jízdou na koloběžce se nejen můžete kochat přírodou a výhledem, ale užít si spoustu legrace a udělat něco pro své tělo. Zpevněte bříško, stehna a hýždě a šetřete přitom svoje klouby! Své tělo můžete mile překvapit novým pohybem, vyzkoušejte třeba slackline. Je ideální, pokud chcete na chvíli zapomenout na všechny problémy, naučit se balancovat a zpevnit tak celou postavu. Slackline je založen na principu chůze po tenkém laně. Staňte se na chvíli provazochodci a užijte si chvilku soustředění. Chůzi po laně si můžete vyzkoušet třeba v resortu Svatá Kateřina, Lázních Hodonín nebo v Praze Jinonici.

 flyboarding

Dáváte přednost vodním hrátkám? Pak zaručeně musíte vyzkoušet hit paddleboarding. Jak už název napovídá, jedná se o sport založený na principu pádlování na prkně. Může se to zdát jednoduché, ale opak je pravdou. Důležitá je koncentrace, balanc a samozřejmě síla v pažích. Při pravidelném tréninku se dočkáte rychlých výsledků a vaše postava bude pevná a vyformovaná. Ideální místa na paddleboarding? Zajeďte si na Lipno, do Hradce Králové nebo si pořiďte prkno a velké pádlo a zkuste zdolat vlny u vás na rybníce. Za vyzkoušení určitě stojí také flyboarding. Adrenalinová novinka loňského léta si získává obrovské množství fanoušků. Pomocí trysek na speciálně upravené obuvi a podložce se můžete vznést až do výšky 10 metrů. Vyzkoušejte skákat na vodě a létat v letním areálu Mácháč. Tento adrenalin vám nabídnou také na Malešické přehradě nebo Vrané nad Vltavou.

Autor úvodního obrázku:  skiindude22

Autor obrázku v textu:  cbaumann666

Autor obrázku v textu: okejebaŠtítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz