Jak zhubnout?

Domů » Jak zhubnout » Jak zhubnout?
Jak zhubnout

Také nejste spokojeni se svou postavou a toužíte shodit přebytečná kila a mít takovou figuru, o které jste vždy snili? Při cestě za svým snem můžete zvolit několik metod. Ne všechny jsou však naprosto stejně účinné. První možností jsou drastické diety. Ty často spočívají v konzumaci co nejmenšího množství potravy. Takové diety nejenom že jsou z dlouhodobého hlediska neúčinné, ale také nám mohou velmi výrazně poškodit zdraví. Časté hladovění totiž našemu tělu v žádném případě nijak neprospívá. Po jejich ukončení se navíc stoprocentně dostaví neoblíbený jojo efekt, který znamená návrat vašich kil během následujících týdnů. A to, i pokud budete dbát na dobrou stravu.

Změna stravovacího režimu

Druhou možností je změna našeho stravovacího režimu a volba mnohem zdravějšího jídelníčku. Pokud bude obsahovat vyváženou stravu a jídlo v pravidelných intervalech a porcích, lze tuto metodu považovat za jednu z nejúčinnějších. Ačkoliv má oproti hladovění pomalejší nástup, její výhoda spočívá v tom, že zhubnutí je často trvalé. Tedy pokud se ihned po skončení nezačneme opět stravovat pouze nezdravými, tedy tučnými, smaženými a sladkými potravinami.

Hubneme pohybem

Další možností je samozřejmě pohyb. Ten je při hubnutí doslova nezbytný. Ačkoliv naše tělo spaluje tuky i v klidovém režimu, rozhodně to není nijak efektivní. Sportem, nebo alespoň jakýmkoliv pohybem dochází ke spalování mnohem rychleji. Nejúčinnějšími sportovními metodami je například Zumba nebo aerobic. Rozhodně však platí, že pokud nejste na sportování zvyklí, neměli byste samotné začátky přehánět. Často plně stačí rychlejší procházka, kterou postupem času můžete změnit na běh.

Pamatujte, že pokud se pro hubnutí rozhodnete, je to jen a pouze na vás. Nejde to zvládnout za pár dní, jelikož je to dlouhodobý proces. Pokud to však vydržíte, úspěch se určitě dostaví, tím si můžete být jisti.

Autor úvodního obrázku: GenkakuŠtítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz