Bedýnkobranní – velký hit městských domácností 2.

Domů » Zdravá výživa » Bedýnkobranní – velký hit městských domácností 2.
bedýnka

Bedýnkový prodej nabízí hned několik výhod, které nadchnou nejen zarputilé ekology nebo milovníky bio kvality. Jde především o promyšlený a smysluplný systém prodeje ovoce a zeleniny v nejvyšší kvalitě. Zemědělci vám doručí vždy čerstvé a chutné potraviny až domů a vy si tak nebudete muset lámat hlavu v obchodě s tím, zda koupit ty obrovské červené papriky nebo barevně dokonalé kuličky hroznového vína. Bedýnky obsahují kvalitní sezónní potraviny, jež vás budou celý rok překvapovat širokým využitím jak v kuchyni, tak především jako součást zdravého a vyváženého jídelníčku.

Když si objednáte bedýnku…

bříško

…můžete se těšit na nové rozmanité druhy zeleniny, ovoce a koření, které jste doposud nepoužili při vaření. Oproti výběru v supermarketu nemůžete složení bedýnky ovlivnit, což může být vlastně výhoda, neboť budete konzumovat vždy jiné a zaručeně čerstvé potraviny. S každou další bedýnkou se tak budete těšit na překvapení, které se bude v objednávce skrývat, a věřte, že vždy bude z čeho vybírat! Velkou výhodou je rovněž fakt, že budete vždy znát původ potravin. Ochutnáte tak zeleninu od blízkých místních farmářů a zemědělců a při každém placení bedýnky vás bude hřát dobrý pocit z toho, že pomáháte k udržení a rozvoji českých farmářů na trhu. Pěstitelé se totiž oproti gigantickým obchodním domům o co největší zisk, ale především o prodej domácích produktů, které stojí mnohem méně, než dovážená jablka či banány. Rovněž je potřeba počítat s tím, že zelenina a ovoce v bedýnce nejsou ošetřeny chemickou cestou a jejich trvanlivost je zdánlivě kratší, než chemií nadopované potraviny v supermarketech. Spolu s bedýnkou navíc šetříte nejen své zdraví, ale i životní prostředí a vlastní okolí.

bedynky

Známe to všichni – v obchodech se na nás valí nejrůznější typy a druhy obalů, ať už to jsou krabice, igelitky, pytlíky a plastové obaly, které končí po tunách na skládkách. Po snědeném ovoci a upotřebené zelenině vám zůstává praktická bedýnka, kterou navíc někteří farmáři zpětně sváží a znovu ji plní zdravými dobrotami. Nechte své potomky ochutnat pravou chuť ovoce a zeleniny, zavzpomínejte na staré časy, kdy ještě platilo, že jablko není celé dokonale kulaté a červené a poznejte pravou chuť přírody.

Autor úvodního obrázku: ConstructionDealMkting

Autor obrázku v textu: captivating

Autor obrázku v textu: OakleyOriginalsŠtítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz