Bedýnkobranní – velký hit městských domácností 1.

Domů » Zdravá výživa » Bedýnkobranní – velký hit městských domácností 1.
zelenina

Stále více a více lidí se zajímá nejen o zdravou stravu a kvalitní potraviny, ale místo nakupování nepřirozeně velkým a červených jablíček kupuje domácí výrobky od farmářů. Ačkoli není jejich ovoce a zelenina na pohled tak pěkně úhledná, vynahradí vám to svou chutí, šťavnatostí a obsahem cenných látek. Zbavte se i vy chemicky upravované a „dokrmované“ potraviny a poohlédněte se po zdravím nabité bedýnce ve vašem blízkém okolí!

Sedm v jedné bedýnce

čerstvé

V obchodech najdete po celý rok prakticky stálou nabídku ovoce a zeleniny. Ta je často dopěstovávána v pojízdných sklenících nebo pomocí chemie. Chcete být zdraví? Vsaďte na sezónní potraviny, které právě dozrávají na polích a stromech. Přesně takové najdete i v bedýnce. Ročně se přihlásí k pravidelnému odběru zdravých bedýnek s ovocem a zeleninou tisíce lidí, kteří si tímto způsobem snaží tak nějak přiblížit nebo prohloubit svůj zdravější životní styl. Nákupem bedýnky rovněž podpoříte české farmáře a domácí produkci. V bedýnce najdete vždy čerstvé potraviny. Ovoce ani zelenina nejsou konzervované nebo dlouhodobě skladované. Oproti dováženým potravinám k vám neputují stovky kilometrů, takže si můžete užít pravou chuť domácky pěstovaných potravin. Stejně tak v bedýnce nenajdete všechna stejně velká rajčata nebo úhledně tvarované okurky. Právě „bedýnkáři“ vsadili na kvalitu, nízký obsah chemie a výbornou chuť, kterou doplňuje tradiční barva, velikost a tvar.

zeleninka

Bojíte se, že si bedýnky nemůžete dovolit? Strach jde v tomto případě stranou, protože bedýnky jsou cenově výhodné. Nakupujete totiž přímo od pěstitelů, bez překupníků či velkoobchodů a tím pádem opravdu levně. Navíc bedýnky jsou k dostání téměř v každém větším i menším městě, a pokud si je objednáte v pondělí, už v úterý budete mít pořádný surovinový základ na polívku nebo domácí pečení. V druhém díle vám představíme další výhody bedýnek se zeleninou a ovocem. Žijte zdravěji a s chutí objevte nové druhy ovoce i zeleniny!

Autor úvodního obrázku: thebittenword.com

Autor obrázku v textu: oldandsolo

Autor obrázku v textu: MuffetŠtítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz