Zelená káva – ano či ne?

Domů » Prášky na hubnutí » Zelená káva – ano či ne?
green coffe

Zelená káva nebo také Green Coffe se v posledních měsících stává velkým hitem. Účinky, které jsme vám přiblížili v předchozím článku, jsou nevyčerpatelným tématem v mnoha internetových diskuzích. Je tedy na místě zamyslet se, zda Green Coffe opravdu funguje nebo jde jen o chytrý marketingový tah. Jsou pozitivní komentáře jen dobře placenou reklamou nebo jsou postaveny na reálných zkušenostech?  Jak je to tedy doopravdy se zelenou kávou a co na zázračné tablety říkají odborníci?

Chcete zhubnout? Upravte stravu, přidejte pohyb

 extract-of-green-coffee-beans

Mnoho diskuzí a recenzí je plné záporných a velice negativních zkušeností. Ženy i muži si stěžují na naprosto nulové účinky tohoto produktu. Cena zelené kávy se pohybuje v různých rozmezích, ale může dosáhnout i několika tisíc. Není divu, že po dobrání veškerých tablet a žádném nebo mizivém úbytku váhy se lidé cítí okradeni a obelháni. Mnoho stížností na produkt je také směrováno k téměř nemožné reklamaci. Na druhou stranu se objevují také velice pozitivní ohlasy, které doslova vybízejí k zakoupení Green Coffe. Na internetu můžete najít webové stránky s kladnými komentáři. Možná se našla skupinka spokojených lidí a možná správce webu nechce špatné zkušenosti se zelenou kávou uveřejňovat. Vítězem mezi těmito dvěma zcela rozdílnými názory je zřejmě zlatá střední cesta. Neutrální ohlasy se přiklánějí k tomu, že nijak extra nezhubnete, ale jako výživový doplněk , například pro udržení váhy, je ideální.

 coffe zelené

Je zelená káva podvod?

Lékaři tabletám zelené kávy nevěří a ze svého odborného hlediska se přiklánějí k tomu, že zelená káva je podvod. Dle jejich názoru nemůže existovat tableta, která by vás bez úpravy jídelníčku a pravidelného pohybu, zbavila nadbytečných kil. I slibovaných shozených 14 kilogramů za 14 dní je podle lékařů naprosto špatnou a nezdravou cestou. Na druhou stranu nepopírají účinnost Green Coffe jako výživového doplňku. Promyslete si pečlivě, zda investujete do zelené kávy a ověříte si její účinky. Podělte se s námi o vaše vlastní zkušenosti a pomozte nám rozhodnout, na kterou stranu se nakloní misky „spravedlivých“ vah.

Autor obrázků: greencoffeebeandangers.comŠtítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz