Výživový doplněk, který doopravdy funguje

Domů » Prášky na hubnutí » Výživový doplněk, který doopravdy funguje
hubnutí

V internetových diskuzích se objevuje čím dál více pozitivních ohlasů na výživový doplněk obsahující extrakt z kávových zrn. Mnoho žen se chlubí množstvím shozených kil během jednoho měsíce a nemohou si vynachválit malý zázrak ukrytý v kapslích přípravku Green Coffee. Podívejte se, o co se vlastně jedná. Zdá se, že podle praktických zkušeností je produkt Green Coffee ideální pomocníkem při dietě.

Hubnutí má zelenou

zelená káva

Káva je známa svými povzbuzujícími účinky a obsahem antioxidantů. Co ale víte o zrnech? Green Coffee je vytvořen z nepražených kávových zrn a základem je vysoký obsah kyseliny chlorogenové. Tato složka je důležitá pro zrychlení metabolismu, zbavení těla toxinů, zabránění hromadění tuku a potlačení chuti k jídlu. Kyselina kávová obsažena v kapslích má antioxidační účinky a katechiny navíc zvyšují energetický výdej a pomáhají s udržením optimální hodnoty BMI. Celkové složení Green Coffee se skládá z extraktu zelené kávy, zeleného čaje a vitamínu C. Green Coffe má příznivý účinek na metabolismus a napomáhá funkci jater a ledvin. Pokud se rozhodnete užívat kapsle Green Coffe, neměli byste trpět hlady, ani přílišnou únavou, která je mnohdy způsobena nesprávným jídelníčkem. Green Coffee ovšem neslouží jako náhražka vyvážené stravy. Kapsle se užívají dvakrát denně, ale jíte naprosto normálně.

 pitný režim

Při užívání Green Coffee nezapomeňte na dostatečné množství tekutin a dávkování jedné tablety dvakrát denně rozhodně nepřekračujte. Kapsle nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy a tak maminky budou muset se shazováním kil za pomoci výživových doplňků počkat. Vyzkoušejte i vy revolučního pomocníka, který vás efektně podpoří v hubnutí. Možná stejně jako stovky jiných žen se během měsíce podělíte o své zkušenosti s tímto přípravkem. Bylo by zajímavé vědět, zda hubnutí s Green Coffee je opravdu o tolik jednodušší.

Autor úvodního obrázku:  Denis Tevekov

Autor obrázku v textu:  Brian Legate

Autor obrázku v textu:  BoiarkinamarinaŠtítky: , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz