Sexy bříško – stačí pár cviků!

Domů » Cvičení » Sexy bříško – stačí pár cviků!




Wonderful belly

Chcete mít místo faldíků pevnou a hlavně rovnou plošinu, na které by mohly přistávat letadla? Začněte se i vy pyšnit svůdnými křivkami, kterých docílíte pouze vyváženým jídelníčkem a především pravidelnými cviky. Nemusíte ale nutně navštěvovat fitness hodiny nebo se trápit v posilovně, jednoduché cviky zvládnete doma a brzy se můžete těšit na vypracovaný střed těla, který vám budou ženy závidět a muži obdivovat!

Prkno jako základ

 sexy břicho

Cvik prkna patří mezi nejúčinnější a velmi efektivní pro formování postavy. Stačí se položit do polohy na břicho a opřít se o předloktí a na špičky. Nohy by měly být kousek od sebe a ruce u sebe. Pro zlehčení cviku můžete pozici upravit a nohy i ruce dát více od sebe. V pozici byste měli vydržet asi minutu, postupně přidávat další půlminuty a vyvarovat se častých chyb. Nejčastějším problémem jsou prověšená bedra, zadek vysazený do komínku a hlava v záklonu. Přitom právě hlava by měla být prodlužení s trupem a stejně tak nezapomeňte pravidelně dýchat. Svou výdrž vsedě můžete otestovat jednoduchým cvikem. Položte se do polohy sedu a pokrčte kolena, poté se překlopte do mírného podsazení tak, abyste se opírali o kost křížovou. Důležité je aktivovat břišní svaly. Tento balanční cvik opakujte několikrát a pracujte na správné technice. Vydržet byste měli alespoň 60 až 90 vteřin. Neprohýbejte se v bedrech a pozor na křížení nohou přes sebe a špatné předsouvání hlavy a krku.

 sportance

Mezi další velmi účinný cvik patří tzv. roll up – roll down. Ten vychází z pozice pilates, kdy se položíte na záda a s mírně pokrčenými koleny se postupně rolujete nahoru do sedu. Důležité je ve výchozí pozici nechat bedra na podložce, během rolování mít rovná záda a neprovádět tah krkem, nýbrž břichem. Cvik opakujte dvacetkrát. Zapojíte přímé břišní svaly. Při pravidelném tréninku se můžete těšit na pevné bříško a vyrýsované svaly, které vás poslouží jako motivace k dalšímu cvičení.

Autor úvodního obrázku:  mislav-m

Autor obrázku v textu:  divinebeauty86

Autor obrázku v textu: sportance



Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz