Co radí Mačingová?

Domů » Jak zhubnout » Co radí Mačingová?
detoxikace

Knihu Zhubněte jednou provždy napsala a vydala v roce 2013 Mgr. Antónia Mačingová, která vystudovala Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika, obor andragogika, ale zdravému přístupu ke stravování se věnuje už více než 15 roků. Dieta vznikla podle vlastních zkušeností autorky a zkušeností jejích známých. Autorka ve své knize slibuje zbavení se přebytečných kilogramů a vnitřní očistu, při níž dojde k odstranění toxinů a dalších látek, které mají nepříznivý dopad na lidské zdraví. Stejně jako při jiných změnách stravy je zapotřebí začít u sebe v hlavě. Dietou lze problém vyřešit nebo taky ne. Ale to už je o přístupu každého jednotlivce.

Výsledky se objeví už za týden

detox

Autorka představuje svůj způsob harmonizace a detoxikace organismu. Jakmile tělo dostane ty živiny, které potřebuje, zbaví se škodlivin a přebytečné vody a začne hubnout tak nějak mimochodem samo. Provede vás 28 dní trvajícím detoxikačním programem, během kterého se naučíte co a jak často jíst, abyste již nikdy nemuseli bojovat s nadváhou. Nejpodstatnější části knihy je přesně sepsaný kalendář jídel, který budete jíst během oněch 28 dnů. Správným způsobem sestavené potraviny pro jednotlivé krevní skupiny se zaslouží nejen o úbytek kil, ale hlavně zlikvidují pocit únavy a vyčerpání, který obvykle hubnutí provází. Již po prvním týdnu diety zjistíte, že je něco jinak a vy se cítíte čím dál lépe. Velice často dochází také k úpravám vleklých zdravotních problémů. Jakmile dopřejete svému tělu stravu, která je pro něj zdravá, dáte mu impuls k tomu, aby zahájilo uzdravovací procesy. Nemusí totiž ztrácet energii zpracováváním potravy, jež mu škodí a odbouráváním jejich škodlivých důsledků. Kniha vám ukáže cestu k novému zdravému stravování, kde již nikdy nebudete hladovět a zároveň při správném dodržování už nikdy nebudete muset vláčet po světě přebytečná kila nadváhy.

detox2

Než začnete dodržovat stravování, nevažte se – změřte se. Během detoxikačního programu se bude organismus postupně zbavovat škodlivin a teprve ke konci i přebytečné vody ve vašem těle. Takže ačkoliv centimetry, které ztrácíte na objemu, můžete sledovat takřka na vlastní oči, úbytek na váze se projeví až v druhé polovině očistné kůry. Proto se nevažte, ale změřte. Motivujte tak sami sebe a sledujte, jak jste každý den štíhlejší.

Autor úvodního obrázku: helen limbrick

Autor obrázku v textu: Livin‘ Spoonful

Autor obrázku v textu: Styl in ImagesŠtítky: , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz