Pohyb, který si zamilujete 2. díl

Domů » Cvičení » Pohyb, který si zamilujete 2. díl
tanec

prvním díle jsme vás okrajově seznámili s novým tanečním stylem twerk, který se těší stále rostoucímu zájmu klientek všech věkových kategorií. Pozadu nezůstává ani fitbalet, jenž si našel své příznivce v řadách milovníků pomalého a ladného pohybu. Co dalšího stojí za to vyzkoušet? Nová cvičení a taneční styly si vás získají a po první hodině si můžete být jisti hned několika – určitě se na lekci vrátíte, pořídíte si permanentku a ihned po první lekci budete příjemně unavená, sexy a vaše sebevědomí posílí.

Street jazz pro spalování kalorií

tanec2

Street jazz, jak už název sám napovídá, představuje mix pouličního a jazzového tance. Během lekce si tak vyzkoušíte prakticky všechno – výkopy, piruety, švihy nohou, hip hop prvky i svůdné taneční kreace. Street jazz je vhodný pro začátečníky i pokročilé a rovněž zaujme i tanečníky, kteří mají praxi a chtějí rozšířit své taneční obzory. V hodině najdete kromě základní rozcvičky a závěrečného protažení a uvolnění samotnou techniku a zkoušení jednotlivých jazzových prvků. Během hodinu budete minimálně ze začátku sahat po ručníku a ucítíte, jak spalujete všechny přebytečné kalorie. Protože jsou celé lekce vedeny ve velmi aerobním a energickém tempu, brzy se zdokonalí vaše taneční technika i fyzická kondice. Street jazz je vhodný opravdu pro každého, kdo chce své tělo rozvlnit pod tóny jazzového rytmu. Pro zpevnění těla se již nějakou dobu hřeje na výslunní oblíbenosti zumba, kterou není potřeba dlouze představovat. Jedná se o hravý způsob, jak ze sebe vydat energii, uvolnit se a zatancovat si přesně podle svého. V zumbě se objevují prvky salsy, čači, merengue i aerobní klasika. Při pravidelném tréninku zpevníte záda, pas, ruce i ramena. Navíc se nemusíte obávat žádných složitých kroků a choreografie. Díky zumbě se vyskáčete ze špatné nálady i stresu a pohyb vám dodá radost.

 zumba

Ať už začnete s kterýmkoliv pohybem, který by vám měl  zajistit úspěšné hubnutí, posílení a formování těla, nezapomínejte na základní pravidlo – pohyb vás musí bavit! Musíte se na lekce těšit a ne otráveně přemýšlet, jakou aktivitu budete dělat raději, jen abyste se vyhnuli cvičení. Udělejte něco pro své zdraví a kondici a vyzkoušejte tanec.

Autor úvodního obrázku: flickr

Autor obrázku v textu: juztoday

Autor obrázku v textu: teluguoneŠtítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz