Pohyb, který si zamilujete 1. díl

Domů » Cvičení » Pohyb, který si zamilujete 1. díl
tanec

Patříte mezi ty, kdo se do pohybu musí nutit? Posilovnu znáte jen z běžeckého pásu, kde trávíte veškerou návštěvu a z donucení šlapete povinných 40 minut vedle nadšené kamarádky? Chodíte běhat jen proto, že váš partner si bez pravidelného běhání nedokáže představit svůj den? Ať už patříte mezi lenivce nebo sport berete jako nutné zlo, vyberte si alespoň pohybovou aktivitu, která vás bude bavit. Není přece nic příjemnějšího, než formovat postavu, bavit se a hubnout!

Hit jménem TWERK

 twerk

Taneční styl s kořeny v tradičních afrických tancích Twerk zažívá obrovský boom v České republice. Navštěvují ho tisíce žen s touhou krásně „třepat“ pevným pozadím. Během lekce posílíte nohy, záda, břicho a samozřejmě zmiňovaný zadeček, který vám bude každý závidět. Pracuje se s kontrakcemi svalů v různých polohách a s vědomím zvládnout daný sval koordinovat. Celou lekci musíte držet zpevněný střed těla, aby se zadeček dokázal uvolnit. Twerk je sexy tanec pro všechny ženy, hubené, plnoštíhlé, mladé i starší – zkrátka pro každou, která chce být sexy, cítit se sebevědomě a samozřejmě předvést v ložnici vyrýsované půlky. Velké procento žen myslí na své problémové partie, které poctivě procvičuje, ale zapomíná na horní polovinu těla – paže a záda. Chcete-li vyzkoušet styl, ve kterém se pořádně protáhnete, posílíte a zatančíte, zajděte na hodinu fitbaletu. Jemná taneční lekce klade za cíl posílit především nohy, hýždě, záda, zadek, ruce a chodidla, protože se cvičí naboso a tím získají vaše nohy pružnost a posílí se celková klenba nohy. Z hodin fitbaletu budete chodit pozitivně naladěná, usměvavá a budete mít krásné držení těla, které se bude hodit třeba na plesovou sezónu.

 fitbalet

Nezapomeňte se na fitbalet pořádně vybavit. Růžové šifonové sukýnky nechte doma a oblečte si něco pružného a pohodlného. Vhodné jsou body a upnuté elasťáky nebo funkční trička s hlubokým dekoltem. V zrcadle budete postupně sledovat svou vlastní proměnu a zlepšení držení těla. Na twerk stačí nachystat do sportovní tašky kvalitní obutí, tílko, tričko či bolerko a samozřejmě kraťásky obepínající váš zadeček.

Autor úvodního obrázku:  uzair21

Autor obrázků v textu: masharova

 Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz