Hubnoucí koktejly

Domů » Prášky na hubnutí » Hubnoucí koktejly
postava

Dieta je provázena pravidly, která když porušujete, cestu k vysněné postavě si značně ztěžujete a oddalujete. Všichni dobře víme, že musíme pravidelně jíst a také se hýbat. Co když ale na všechno nezbývá čas? Mnoho lidí také není schopno hned po probuzení snídat a tak téměř nejdůležitější jídlo dne vynechávají. Jak víme, pravidelná strava je základním kamenem úspěchu. Můžeme něčím rychle a účinně nahradit jídla jako je snídaně, svačina či lehká večeře? Možná by právě v této situaci mohly pomoci hubnoucí koktejly.

Namíchejte si vlastní dávku vitamínů a živin

koktejl

Hubnoucí koktejly můžou vyplnit mezeru mezi jídly při vysokém pracovním tempu. Jsou také vhodnou volbou po cvičení a někdy pomohou nahradit snídaně. Na trhu můžete zakoupit hubnoucí koktejly, u kterých budete znát přesné složení živin a vitamínů a také hodnotu energetické vydatnosti. Vhodné hubnoucí koktejly mají vysoký obsah bílkovin, vlákniny, minerálů i vitamínů. Tyto složky stravy jsou při dietách často zanedbávány, ale pro správnou funkci těla opravdu nezbytné. Hubnoucí koktejly mají snížený podíl tuku a tak se stávají vhodným doplňkem mezi jídly, protože kromě toho přinášejí i pocit sytosti, právě díky zmiňovanému obsahu.

špeky

Druhá varianta, kterou můžete vyzkoušet, je domácí hubnoucí koktejl. Koktejly z rozmixovaného ovoce či zeleniny tělu dodávají ty samé látky jako v jejich čerstvé a celistvé podobě. Jejich příprava vám zabere pár minut a postačí pouze mixér. Zkuste třeba rozmixovat kousek zázvoru, pár listů kapusty, menší jablko a banán a tři hrsti polníčku společně s vodou a šťávou z citrónu a váš první hubnoucí koktejl je na světě. Také jablko s dvěma mrkvemi, půlkou salátové okurky, skořicí a špetkou muškátového oříšku v kombinaci s ledovou tříští vykouzlí lehký a osvěžující koktejl. Domácích hubnoucích koktejlů můžete vyrobit nespočetné množství o různých chutích a vůních.

Hubnoucí koktejly jsou sice vhodnou vsuvkou mezi „klasickou“ dietní stravou, rozhodně by se ale neměly stát její hlavní součástí. Užívejte hubnoucí koktejly s rozumem a nevzdávejte se prožitku z jídla.

Autor úvodního obrázku: Helga Weber

Autor obrázku v textu: sublimis

Autor obrázku v textu: builderonlinesolutionsŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz