Cvičení pro náročné

Domů » Cvičení » Cvičení pro náročné
fit nohy

Cvičení je zábava, ale přesto vás může omrzet. Není se čemu divit, věnovat se pouze jedné sportovní nebo pohybové aktivitě vás nebude uspokojovat dlouho. Pak nezbývá než cvičení kombinovat a to nejlépe tak, aby spalování střídalo posilování. Existuje však cvičení, při kterém se každou lekci setkáte s něčím jiným a nejen to! Samotná hodina probíhá v kombinaci různých cviků, stylů a tréninků. Jste zvědaví, o co se jedná? Pak je načase seznámit se s kruhovým tréninkem!

Zábavné cvičení celého těla

 TRX

Kruhový trénink je cvičení zaměřené na horní i spodní část těla. V jedné hodině, nebo chcete – li okruhu, se setkáte s mnoha formami cvičení, které mají vliv na posílení svalů, zformování postavy a vytrvalost. Kruhový trénink patří k náročnějším aktivitám a to hlavně proto, že jednotlivé cviky jsou prováděny s minimálními pauzami. A co vás tedy na kruhovém tréninku může potkat? Nejdříve je tělo potřeba zahřát, ale nečekejte žádné nudné protahování. Kruhový trénink je velice dynamický už od první minuty. Horní partie těla můžete posilovat pomocí činek, gumiček nebo flexibarů. Na lekci se můžete setkat také s T-Bow, což je cvičení na desce kopírující vaše tělo. U tohoto cvičení dostávají záběr kompletně všechny svaly těle, protože jste nuceni pracovat s rovnováhou a tedy dokonalým držením a zpevněním těla. Stejně tak je tomu i u bosu, které rovněž může být součástí kruhového tréninku. Na „půlmíčích“ stejně jako na desce budete při jednotlivých cvicích posilovat a zvyšovat svou vytrvalost.  Mezi další zajímavé cvičení, které se využívá v kruhovém tréninku je TRX nebo také flowin. TRX je cvičení na závěsném systému, kde zcela využíváte své váhy a flowin je založen na tření a cvičení na speciální desce. Veškeré cviky provádíte podle lektora, který vám také vysvětlí, jak jednotlivé metody cvičení fungují.

 flexbary

Kruhový trénink je náročné cvičení, které nenechá v klidu jediný sval v těle. Intenzita cvičení a kombinace pohybů je pro formování těla, zbavení se tuku a krásné křivky ideální. Jestli patříte k náročnějším sportovcům a nechcete, aby vás cvičení omrzelo, je pro vás kruhový trénink naprosto ideální.

Autor úvodního obrázku:  HealthDaddi

Autor obrázku v textu:  JBLM MWR Marketing

Autor obrázku v textu:  clare.bsŠtítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz