Tipy, jak zhubnout a cvičit s radostí 1. díl

Domů » Jak zhubnout » Tipy, jak zhubnout a cvičit s radostí 1. díl
jídlo

Téměř každý už někdy sáhl po dietní knize, radách z časopisu nebo hledal přesná doporučení diety, kterou mu doporučil známý. Základ je pokaždé stejný – jíst zdravě, vyvarovat se fast foodů, sladkostí, brambůrek a hýbat se. Co ale můžete pro své tělo udělat i v případě, že žádnou dietu držet nechcete, ale vaším cílem je udržet si postavu ve formě?

Proč cvičit?

dieta

Cvičení chtě nechtě patří do dietního plánu a to bez debat. Můžete jíst sebezdravěji, ale pokud budete pouze sedět na gauči u televize nebo polehávat se zeleninovým salátem v posteli, budou vaše svaly ochablé a nikdy nedocílíte těch pevných křivek, které tolik obdivujete na celebritách. Cvičení vám kromě nižší váhy přinese dobrou náladu, omezí deprese, stres a úzkost. Každá hodina cvičení vám dodá více energie a pomůže se soustředit. Pravidelný pohyb navíc bojuje se zdravotními potížemi, které se objevují právě kvůli nedostatečnému pohybu nebo špatně zvolenému a prováděnému cvičení. Díky cvičení vás přestane trápit špatný spánek a nespavost. Pohyb zamezuje projevům stárnutí, posiluje a podporuje imunitní systém a zvyšuje pocit sebevědomí. Díky cvičení si rovněž zlepšíte paměť, užijete si kvalitnější sexuální život tím, že zrychlíte krevní oběh. Sbohem dáte chutím na tabákové výrobky, alkohol a jiným drogám, protože zjistíte, že sport vám dává všechno. Rovněž se můžete těšit na úlevu od problémů spojeným s trávením a zácpě. A to nejlepší na konec – vaše tělo se brzy promění v pevné a štíhlé svaly, které vám bude okolí závidět.

Lose weight now

Stále ale přemýšlíte, jak se k cvičení „dokopat“ a zůstat u něj? Nejprve si zvolte cvičení, které vás bude opravdu bavit. Není nic horšího, než z donucení navštěvovat kurzy pomalé jógy a doufat, že vás začne zajímat nebo naopak chodit na rychlý kick box jen proto, že vaši kamarádku zajímá. Najděte si vhodnou aktivitu, při které se budete cítit skvěle, zjistíte, že vás baví zlepšovat se, posouvat vlastní hranice možností a z hodin budete chodit tak správně unaveni. Pro někoho to může být jumping, tae-bo, klasický aerobic nebo třeba pilates či cvičení na míčích. Vždy přizpůsobte cvičení svým možnostem a myslete na své zdraví.

Autor úvodního obrázku: dear_new_girl

Autor obrázku v textu: Ashley hong

Autor obrázku v textu:  lossweight31

 Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz