Jak zhubnout?

Domů » Jak zhubnout » Jak zhubnout?
diet plan

Hubnutí je alfou omegou mnoha žen i desítky mužů, kteří se chtějí zbavit „vany“ na břiše i macatých stehen. Hubnutí, diety, zdravá strava i pitný režim patří mezi nekonečná témata diskutovaná a vyhledávaná a my vám nyní přinášíme osvědčené tipy, jak zhubnout trvale a opravdově. Nechcete už poslouchat o zázračných dietách, jojo efektu a neustálém drilu v posilovně? Pak je tento článek určen právě vám!

Za prvé – chce to plán

váha

Chcete-li konečně zhubnout, budete potřebovat plán, kde si vytyčíte krátkodobé i dlouhodobé cíle. Nezapomínejte ale, že by cíle měly být reálné a samozřejmě splnitelné. To znamená, že je zbytečné si dávat za cíl například zhubnout 10 kilogramů za měsíc, neboť tato forma hubnutí nepatří mezi zdravé a vhodné varianty na hubnutí. Raději si dejte za cíl zhubnout půl kila týdně a můžete se těšit na zaručený úspěch! Během diety si zapisujte průběh a výsledky, abyste neztratili motivaci. Jako motivace poslouží i vaše fotky z dřívějších let, kde máte o pár kilogramů méně nebo oblečení, které bude vypadat hezky v menší konfekční velikosti. Jako další skvělý tip využijte rozehřátí a rozcvičku před cvičením. Vaše tělo bude uvolněné a preventivně ochráníte své svaly před zraněním. Nemusíte hned absolvovat maraton nebo se denně trápit ve fitness centru, zkuste si dát jednoduché předsevzetí, že začnete chodit pešky a do schodů. Proč využívat výtah, když bydlíte v prvním patře? Proč ráno cestou do práce nevystoupit o zastávku dříve a neprojít se po čerstvém vzduchu? Chůze vám vytvaruje pozadí a zároveň spálíte pár kalorií navíc!

chlorella

Kromě dietního jídelníčku, který by měl obsahovat vyvážený poměr živin, vitamínů a všech cenných a pro tělo prospěšných látek, si můžete dopomoci ke krásným křivkám díky přípravkům a preparátům pro snížení váhy. Nemusí se ihned jednat o tabletky na hubnutí, vyzkoušejte přírodní přípravky, jako je spirulla nebo chlorela pro detoxikaci těla anebo vlákninu, která vás zaručeně zasytí.

Autor úvodního obrázku: WL_Success

Autor obrázku v textu: zouhirkharmaz

Autor obrázku v textu: digiyesicaŠtítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz