Výživové doplňky nejen pro sportovce

Domů » Prášky na hubnutí » Výživové doplňky nejen pro sportovce
L-carnitine

Začali jste s pravidelným cvičením a rádi byste své úsilí ještě podpořili správnou výživou? Nezapomínejte na to, že vyvážená strava, správný příjem minerálů a živin je velmi důležitým faktorem nejen pro sportovce. Pokud se i vy aktivně věnujete nějakému sportu, počítejte s vyšším výdejem energie, větší spotřebou cukrů, tuků a také proteinů.

Spalovače tuku

 kreatin

Mezi neoblíbenější a velmi účinné spalovače tuku patří například kreatin a karnitin. Oba přípravky podporují funkci metabolismu a tím urychlují spalování během sportovní aktivity. Pro rychlé hubnutí stačí pravidelně užívat tyto spalovače formou nápoje nebo sirupů, které se přidávají do vody. Pro správné spalování je také důležité pít tyto speciální nápoje před samotným sportovním výkonem, ale také během něho. Obrovskou výhodou těchto spalovačů je bezesporu chutnost a lehká dostupnost téměř ve všech dobrých fitness centrech. Cenově se pohybují okolo čtyřiceti pěti korun a nabízí mnoho příchutí. Karnitin je často doporučován také jako energetický přípravek, který oddálí pocit únavy a regeneruje poškozené svalové vlákna. Díky správnému výběru spalovače, nejen že urychlíte práci metabolismu, ale také zvýšíte svalovou sílu. Bližší informace o těchto výrobcích najdete na internetu, popřípadě se můžete zeptat vašeho trenéra.

fitness

Díky internetu můžete v pohodlí domova nakupovat výživové doplňky určené právě pro vás. Online nákup slibuje nejen výrazně lepší ceny, ale zároveň se může pochlubit i větší nabídkou sortimentu a často i v kamenných obchodech nedostatkovým zbožím. Díky internetovým nákupům zjistíte i spoustu zajímavých informací, které vám pomohou vybrat nejen vhodné výživové doplňky, ale také vám doporučí dietu či ideální způsob stravování. Využijte bohaté nabídky od kvalifikovaných a zkušených prodejců, kteří nabízí množstevní slevy, popisují doporučené dávkování a navíc mají spoustu akcí, které v běžných prodejnách nenajdete. Spolehněte se na známé a osvědčené značky, které nabízí skutečně prvotřídní zboží a vyvážený poměr živin, vitamínů a minerálů – látky tolik potřebné pro správnou funkci organismu.

Autor úvodního obrázku:  AlexEdg

Autor obrázku v textu:  kaan.berberoglu

Autor obrázku v textu:  Fitness INFOŠtítky: , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz