Vyrýsujte problematické partie

Domů » Cvičení » Vyrýsujte problematické partie
tělo1

Toužíte po dokonalých křivkách? Stravujete se zdravě, mažete se těmi správnými krémy, ale kýžený efekt se zatím nedostavil? Podpořte snahu i správnými cviky, které jsou jednoduché, můžete je dělat v pohodlí domova třeba při sledování oblíbeného seriálu a brzy sama ucítíte a uvidíte ten rozdíl. V každém případě nezapomínejte na pravidelný trénink všech problematických partií, mezi které patří určitě i paže, stehna a samozřejmě bříško a zadeček.

Pevně předpažit

sport

Mít krásné štíhlé paže je snem mnoha žen, které schovávají silné ruce pod naducané rukávky nebo pod dlouhá trička. Přitom stačí pár jednoduchých cviků. Vyzkoušejte třeba v obráceném vzporu na podložce posilovat triceps. Nohy jsou pokrčené a zároveň s nimi se krčí i lokty, zkrátka jako bychom dělali kliky, ale v obrácené pozici. Nezapomeňte pracovat rukama a nepomáhat si zadečkem. Na posílení paží je výborné i plavání a to především prsa a znak. Paže posílíte i oblíbeným volejbalem, kde jsou ruce stále v pohybu. Dáváte přednost procházkám? Pak si vezměte na pomoc hůlky, které dají vašim rukám zabrat. Velmi efektivní sestava, kde posílíte nejen paže, ale celé tělo, začíná ve stoje s rukama pevně nataženýma nad hlavou. Nohy necháváme snožmo, předkláníme se rukama a dotýkáme země, pak se rukama zachytíme a nohama poskočíme dozadu, až skončíme v pozici prkno na rukách a špičkách nohou. Zpět do vzporu ručkujeme a tím efektivně posilujeme celou délku paží.

zadek

Pokud vás ale nebaví doma cvičit, pak určitě vyzkoušejte nějaký venkovní sport během hezkého počasí. Na zadeček účinně zabírají in-line brusle a badminton. Chcete-li se nechat hýčkat v salonu, pak vyzkoušejte Slim Wrap zábal, který se dá aplikovat i na stehna, břicho a paže. Jde o zábal z obinadel, která jsou namočena v bahně z mrtvého moře a plné vzácných minerálů. Pokožka je po aplikaci hladká, zpevněná, elastická a hlavně pocítíte změnu na objemu.

Autor úvodního obrázku:  DRACINC. PHOTOGRAPHER / DONN THOMPSON

Autor obrázku v textu:  dMap Travel Guide

Autor obrázku v textu:  mislav-mŠtítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz