Tukožroutská polévka

Domů » Dietní jídelníček » Tukožroutská polévka
jugglerpm

Slavné hvězdy jako Sean Connery, Uma Thurman nebo Michelle Pfeiffer ji vyzkoušeli a téměř každá žena u nás se k ní jednou za čas vrátí. Tato dieta slibuje úbytek tukových zásob, a pokud budete dodržovat její pravidla, můžete být lehčí až o sedm kilo! Bez hladovění, jo-jo efektu i zničeného zdraví?

Plusy versus mínusy

Jako každá dieta, má i tahle svoje mouchy. Samozřejmě existují odlišné názory, jedni tvrdí, že je tukožroutská polévka zázrak, druzí říkají, že se jim kila vrátila, někteří ji už nikdy nechtějí vidět, protože jim bylo špatně ze stále stejného jídla. Američtí vědci přišli se zeštíhlující kúrou, kterou doporučovali pacientům, když potřebovali, aby obézní pacienti narychlo zhubli před operací. Záleží tedy jen na vás, zda jste schopni celý týden jíst jednu a tu samou polévku. Nejedná o nijak výživné jídlo. Obsahuje sice zdravé ingredience, ale chybí bílkoviny, sacharidy a kvalitní zdroj energie.

Za týden takového stravování oblečete o jednu velikost menší oblečení. Lákavá představa, viďte? Ale počítejte s poměrně častým nadýmáním a návštěvou toalety, chytí se vás nervozita i únava a za pár dní budete tuhle polévku možná nesnášet. Není lepší omezit příjem rafinovaných cukrů a chodit pravidelně na procházky?

slim waistJak na ni

Ingredience na tuto polévku tvoří hlávka bílého zelí, dvě až tři zelené papriky, kilo mrkve a šest menších jarních cibulek. Nezapomeňte na řapíkatý celer, půl kila rajčat a kostku zeleninového bujonu. Zeleninu pokrájejte na kousíčky a dejte vařit do hrnce. Přidejte bujon a dochuťte kořením a bylinkami, ale nesolte. Servírujte bez pečiva. Polévku můžete proložit jídlem, v prvních dnech ovocem, po pár dnech můžete přidat třeba sklenice mléka a ke konci týdne přidejte alespoň trošku hovězího masa.

Opravdu ne každý dokáže jíst jedno a to samé jídlo. Někteří zkrátka milují rozmanitost jídelníčku, občas i kalorické jídla a neodpustí si někdy zhřešit kouskem dobré čokolády nebo křupkami.

Autor úvodního obrázku: Jugglerpm

Autor obrázku v textu: showercurtainlinerŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz