Tipy pro ploché bříško

Domů » Zdravá výživa » Tipy pro ploché bříško
Christy Mckenna

Trápí vás nějaký faldík navíc a nevíte si rady a z nekonečných sklapovaček vás už bolí záda? Možná vám pomohou naše jednoduché triky, které vás naučí novým návykům a za chvíli se budete moci chlubit vypracovanou vánočkou jako holywoodské hvězdy!

Pryč s nafouklým bříškem

Nevzhledné a nafouklé břicho dokáže pěkně znepříjemnit život, hlavně v momentech, které jsou nejméně vhodné. Zároveň je to ale signál, že vaše zažívání není tak úplně v pořádku. Mnohdy může za nafouklé břicho nadměrná konzumace alkoholu, droždí nebo lepku a mléčných výrobků. Stejně tak vám nemusí úplně sedět některé druhy ovoce či zeleniny. Zkuste vypozorovat, po kterém jídle vás začne trápit pocit nafouknutí, a postupně vyřazujte jednotlivé potraviny z jídelníčku. Zkuste si třeba odpustit ovoce po jídle a přidejte více jogurtů s probiotickými kulturami. Pokud vás trápí nafouklé břicho dlouhodobě, obraťte se na lékaře, můžete mít i zánět trávicího ústrojí nebo potravinovou alergii.

Young woman weight trainingPostava jako jablíčko

Máte-li postavu typu jablko, pak vás určitě trápí ukládání tuků do oblasti břicha. Zamezit tomu můžete změnou jídelníčku, určitě vyškrtněte bílou mouku, bílý chléb, sladkosti a alkohol. Omezte červené maso a úplně vynechejte instantní pokrmy. Na břicho zkuste jednoduché cviky v pohodlí domova třeba u sledování vašeho oblíbeného seriálu. Vleže rozpažte ruce a nohy zvedněte kolmo. S výdechem pokládejte střídavě nohy na pravou a levou stranu. Opakujte alespoň dvacetkrát na každou stranu. Podobný cvik zkuste vsedě, pokrčené nohy pokládejte těšně nad zem do obou stran. Vystřídejte každou stranu alespoň dvacet krát.

Cvičení = zábava

Zkuste cvičení, které vás bude opravdu bavit. Pokud budete každý večer před spaním otráveně dělat sto sklapovaček, nemůžete se divit, že se vaše bříško nerýsuje. Vždy hledejte sport a aktivity, které vás budou bavit a budete se na ně těšit. Vyzkoušejte třeba chůzi nebo běh, plavání či zumbu, u které se protančíte k postavě snů.

Autor úvodního obrázku: Christy Mckenna

Autor obrázku v textu: Lynda SanchezŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz