Sportovní elektronika vám znásobí radost z pohybu

Domů » Cvičení » Sportovní elektronika vám znásobí radost z pohybu
camera2

V dnešní době plné rozmanitých technických vymožeností si můžete pohyb ještě navíc zpříjemnit pomocí chytré sportovní elektroniky. Zimní radovánky na lyžích nebo snowboardech, lezení po skalách nebo divokou jízdu na horkém kole můžou vidět i přátelé nebo rodina z vašeho pohledu a alespoň částečně zažít to samé co vy. Využijte jedinečnou možnost díky kamerám GoPro a podělte se o své zážitky se svými nejbližšími. Sportovní kamery GoPro vám také umožňují nejen natáčet, ale zároveň i pořizovat fotky. Využijte svou kreativitu a uměleckého ducha. Uvidíte, že se sport najednou stane mnohem větší zábavou než doposud.

Zamilujte se do sportu

camera1

Těchto šikovných kamer existuje několik typů o různých parametrech a je jen na vás, kterou si vyberete. Kameru si můžete připevnit na přilbu nebo například zápěstí. Různé typy nabízejí také užitečné funkce jako je třeba ostrost. Kryty na kamery vám umožní natáčet i pod vodou. Kamery GoPro jsou voděodolné například i v 60 metrech, což ocení zejména potápěči při prozkoumávání tajemných a nekončících krás podmořského života. Videozáznam z kamer GoPro je téměř dokonalý a to zejména díky schopnosti kamery věrně zachytit zvuky, které jsou pro danou aktivitu charakteristické a které sami vytváříte. Kamery jsou rovněž vybaveny vestavěným WiFi modulem, který umožní přenos videa do tabletu nebo smartphonu. Nebuďte v tom sami a dejte zakusit i vašim blízkým pocit, který zažíváte.

gopro

Sportovní elektronika nekončí jen kamerami. Mezi velmi podstatné a důležité patří i tzv. Sportestery, které snímají vaší tepovou frekvenci. Sportestery jsou šikovné pásy nebo hodinky, které pomůžou uhlídat správnou tepovku nejen vrcholovým sportovcům, ale i lidem, kteří by rádi zhubli nebo naopak posílili. Malá investice do sportesteru může znamenat velký pokrok ve vaší snaze se ve svých sportovních výkonech posunout dál, zhubnout a zpevnit svaly.

Autor úvodního obrázku:  Richard Masoner / Cyclelicious

Autor obrázku v textu:  gordontarpley

Autor obrázku v textu:  gordontarpleyŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz