Skoncujte s jo-jo efektem

Domů » Jak zhubnout » Skoncujte s jo-jo efektem
Vyrýsované břicho

Podobnou situaci jistě znáte. Drželi jste dietu, která byla založena na hladovění, a během ní šla vaše kila opravdu velmi dolů. Jelikož vaše tělo téměř nepřijímalo žádné potraviny, muselo sáhnout do vlastních zásob, které jsou uloženy kde jinde než právě v tucích. Jakmile však došlo k ukončení diety, stalo se nevyhnutelné a kila začala opět růst, a to aniž by docházelo k nadměrné konzumaci kalorických, tučných nebo i sladkých jídel. Je to běžný proces, který funguje proto, aby se naše tělo dokázalo zásobit pro další vaše podobné diety. Dělá to z toho důvodu, aby mohlo při hladovění opět odkud brát.

Změňte svůj režim a zhubněte

Pokud však chcete zhubnout a nechcete, aby se jo-jo efekt dostavoval, musíte ho naučit své jednání změnit. Zní to možná velmi zvláštně, ale pokud budete pravidelně konzumovat vyváženou a pestrou stravu, vaše tělo si na tento stav dokáže zvyknout. Pokud to bude dlouhou dobu, navykne si na tento režim natolik, že nebude mít žádnou potřebu nic ukládat. Všechny dávky různých živin totiž dostane každý den přímo z potravy.

Zvýšená pohybová aktivita pro podporu hubnutí

K tomuto režimu přidáte pouze trochu pohybu, aby se stávající tukové zásoby spálili mnohem rychleji. K tomu samozřejmě dochází po celý den, ale kvalitní pohyb to dokáže velmi výrazně urychlit. Často mohou pomoci i různé přípravky, které se právě na rychlejší spalování tuků zaměřují. Ty můžete také využívat, ale rozhodně od nich nečekejte zázraky. Přesto však určitou účinnost mají. Díky tomu, že svůj režim změníte, najednou zhubnete a díky jeho neustálému dodržování bude vaše tělo stále ve skvělé kondici a nebude potřebovat nic ukládat. I přesto že jste nehladověli, tak jste zhubli a dokonce jste se vyhnuli i jo-jo efektu. A to byl přece váš cíl. Chcete-li se do toho skutečně pustit, nemá cenu váhat. Pusťte se do toho ihned. Čím dříve uděláte, tím samozřejmě dříve zhubnete.

Autor úvodního obrázku: RuxorŠtítky: , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz