Rok 2015 ve znamení fitness novinek – 1.

Domů » Cvičení » Rok 2015 ve znamení fitness novinek – 1.
běh

Konec ledna se blíží a vy najednou zjišťujete, že původní předsevzetí začít hubnout se minulo účinkem? Možná potřebujete vzpruhu v podobě nových fitness trendů, které vás nabijí motivací a chutí začít zase sportovat! Jaké jsou horné novinky pro letošní rok?

Nová cvičení, vychytané pomůcky

tennis

Výrobci sportovního náčiní neustále vylepšují sportovní komponenty a letos představují třeba sluchátka na zip, chytré hodinky nebo třeba aplikace pro mobilní telefony. Kromě toho musíte letos stihnout všechna nová cvičení, která najdete ve vašem oblíbeném fitness centru! Baví vás tenis? Sportujete rádi? Pak vyzkoušejte cardio tennis, který spojuje oblíbený odpal míčků a fitness. Při jedné lekci spálíte 500 až 1000 kalorií. Hodinu začnete zahříváním, pokračujete kardio a končíte pořádným vydýcháním. Hodina probíhá za účastni až 8 hráčů v rytmu příjemné hudby. Velkého ohlasu se dočkalo i cvičení bootcamp. Cílem této náročné a intenzivní aktivity je tréninkový plán na čerstvém vzduchu za využití speciálních tréninkových metod z různých sportovních odvětví. Celý bootcamp je založený na trénování amerických mariňáků.

joga

Milovníci pravidelného běhání si zamilují noční běh, který bude letos velkým hitem. Chcete si noční běhání vyzkoušet? Pak se zúčastněte 28. dubna nočního běhu pro Světlušku, který se koná v pražské Stromovce. Ti z vás, pro které je modlou cykloturistika, by si měli pořídit cyklocomputer s GPS navigací. Tato vychytávka má dotykový displej s 3D elektronickým kompasem, budíkem, stopkami a barometrem. Navíc si můžete dělat statistiku a záznam tras. Nechybí ani funkce pro tepovou frekvenci srdce a rychlost běhu. Pokud patříte mezi obdivovatele štíhlých svalů a pomalých forem cvičení, měli byste vyzkoušet jógu. Ať už podlehnete klasické józe, power józe nebo stále populárnější bikram józe, která se cvičí ve vyhřáté místnosti, vždy docílíte stejného efektu – štíhlých svalů, zklidnění mysli a lepšího držení těla.

Autor úvodního obrázku:  convergingphoto

Autor obrázku v textu: Steven Pisano

Autor obrázku v textu: Keep Clicking

 Štítky: , , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz