Předvánoční dieta

Domů » Jak zhubnout » Předvánoční dieta
dieta1

Vánoce jsou nejen svátky klidu, ale také celoročně očekávaného obžerství. Pokud se i vy obáváte přibrání pár kil navíc, možná byste mohli zkusit předvánoční dietu, tělo pročistit a svátky si užít v pohodovém duchu a bez toho, aniž byste museli vynechat salát nebo cukroví. Podívejte se na pár jednoduchých rad, které by vám mohly pomoci prožít období Vánoc bez stresů z nově nabraných kil.

Odlehčené Vánoce

dieta2

V podstatě se jedná o známé rady, o kterých jste již zajisté slyšeli. A ty jsou prostě stejně účinné jak před Vánoci, tak po zbytek roku. Základem předvánoční diety je lehká strava společně s mírným půstem, která zajistí shození pár kil ještě před svátky. Nejdůležitějším jídlem je snídaně. Nespěchejte, v klidu se posaďte a dopřejte si snídani bohatou na energii. K dopolední svačince si dopřejte čerstvé ovoce plné vitamínů a podmanivé chuti. Obědy nikdy nevynechávejte. Co si tělo nevezme přes den, bude chtít doplnit večer. Vyhýbejte se tučným jídlům a zařaďte lehčí jídla jako krůtí maso, zeleninové saláty nebo rýži. Večeře by měla být vaším posledním jídlem nejpozději dvě až tři hodiny před spánkem. Dopřát si můžete teplou zeleninu, polévku nebo také rybu či dušené libové kuřecí a krůtí maso. Nedílnou součástí této předvánoční diety je dostatečný pitný režim, který by se měl z větší části skládat z vody, popřípadě bylinných čajů.
dieta3

V případě, že netrpíte žádným závažným onemocněním, nabízí se jednodenní či dvoudenní půst, který by měl pokračovat stravou s nižší energetickou hodnotou, vyšším obsahem vlákniny a vitamínů. Nedělejte z Vánoc postrach! Připravte se dopředu. Tímto jednoduchým způsobem se zbavíte návalu chutí a hladu. Nebudou vás trápit drásavé chvilky, které si neumíte představit bez něčeho sladkého. Tělo se zkrátka ideálně nastaví. Užijte si Vánoce se vším všudy a dopřejte si po předvánoční dietě poctivý bramborový salát a smaženého kapra, bez kterých by štědrý den nebyl úplný.

Autor úvodního obrázku: health.ninems

Autor obrázku v textu: dietpillsuk

Autor obrázku v textu: mirror_ukŠtítky: , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz