Předsevzetí zhubnout? Začněte se sportem! Který vybrat? 2. díl

Domů » Cvičení » Předsevzetí zhubnout? Začněte se sportem! Který vybrat? 2. díl
balet

Konec roku je tady a lenivci, kteří svátky prožili na gauči s tácem cukroví a smaženými kalorickými bombami, by měli v novém roce začít s pravidelným cvičením, které jim navrátí sexy křivky, pevné svaly a kondici. Které cvičení je pro vás tím pravým? Který sport vás bude bavit? Najděte si i vy cvičení, kam se budete těšit!

Znáte PortDeBras?

funkční trénink

Na cvičení, které využívá prvky z tance a jógy a tím pádem se hodí pro silnější typy nebo ženy vyhledávající pomalejší formu cvičení a pilates je uspává, si zformujete postavu, protáhnete zkrácené svaly a zlepšíte držení těla. Navíc si díky PortDeBras osvojíte krásný ladný pohyb a získáte základní průpravu pro balet pro dospělé. Port de bras znamená ve francouzštině nesení paží, neboli pohyb paží a z toho vycházejí i základní prvky této lekce. PortDeBras si zamilujete – využijete prvky z baletu, tance, fitness i strečinku a každá další lekce vám zlepší držení těla, které se tak opticky zeštíhlí. PortDeBras si pochvalují všechny věkové kategorie, neboť není potřeba se učit žádné složité choreografie a výsledky se dostaví opravdu brzy!

hubnutí

Patříte spíše mezi vodní živly? Pak zkuste aqua cvičení, třeba oblíbený aqua aerobik, kde dochází k posílení všech problematických partií a navíc účinně bojuje s celulitidou. Cvičení ve vodě si oblíbí především lidé se zdravotními omezeními, která ve vodě mizí. Nezatěžují se klouby, spalují se tuky, posilují svaly a tlak vody masíruje celé tělo. Tím ale nabídka fitness center nekončí! Zkuste třeba lekce zaměřené na formování těla, které vás hodí do pohody. Velký úspěch slaví bodystyling, jenž se skládá ze zahřívací části, posilování, aerobní části i závěrečné relaxaci. Funkční trénink zase nabízí trénink s vlastní váhou těla nebo P-class, což je verze aerobiku bez složitých choreografií. Kruhový trénink zase ocení lidé s nedostatkem času. 30-ti minutové intervaly můžete cvičit kdykoliv bez objednání.

Autor obrázků: HaoJan

 Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz