Poznejte sílu Vibrostation

Domů » Jak zhubnout » Poznejte sílu Vibrostation
vibrostation3

Co si můžete představit pod názvem Vibrostation? V podstatě se jedná o vibrační plošiny, na kterých provádíte cviky působící na všechny partie vašeho těla. Pokud tedy hledáte způsob, jak nejen zhubnout, ale i velmi rychle a znatelně zpevnit ochablé svaly, buďte si jisti, že Vibrostation vám to umožní.

Tento moderní způsob cvičení není založen pouze na teorii a planých slibech, ale na zkušenostech mnoha žen. Možná si říkáte, že nějaké cvičení na plošině nemůže fungovat, ale opak je pravdou. Není to žádná „brnkačka“ a cviky prováděné na Vibrostationu se pro vás stanou opravdovou výzvou. Přesvědčte se sami!

 Sexy tělo za 30 minut

vibrostation1

Trojrozměrná technologie účinně přenáší vibrace na vaše tělo, což zvyšuje účinnost, náročnost i zátěž svalů a kila i centimetry půjdou za velmi krátkou dobu dolů. Chcete-li zkusit cvičení na plošinách, měli byste před první lekcí dobře vědět, co můžete očekávat. Na cvičení si můžete vzít jakékoli pro vás pohodlné sportovní oblečení a láhev vody. Délka jedné lekce je 30 minut. Tuto půlhodinu budete věnovat usilovnému procvičování lýtek, stehen, paží, prsních svalů, boků, hýždí a bříška. Cviky, které vám bude předvádět instruktor, se provádí v různých zátěžích a intervalech. Začátečníci nejčastěji začínají na nejnižší úrovni vibrací a cviky trvají 30 sekund. Připadá vám to málo? Buďte si jistí, že i půlminuta se vám bude zdát nekonečná. Zdatnější sportovci pak přecházejí k vyšším frekvencím vibrací a delším intervalům. Cviky vám dokonale protáhnou celé tělo a zapojí každičký sval v těle.

vibrostation2

Vibrostation umožní cvičit každému bez rozdílu věku a váhy. Instruktor cviky nastaví tak, aby je zvládl úplně každý. Nelekejte se, když se po prvním cvičení budete cítit jako by vás převálcoval kamión a vytrvejte ve svém úsilí. Vibrostation nejen zvyšuje vaši fyzickou kondici, ale pomáhá vám zhubnout i v problémových partiích a také přispívá k redukci celulitidy. Cvičení na Vibrostationu můžete vyzkoušet v každém větším městě v ceně pohybující se většinou kolem stokoruny za lekci. Poznejte sílu Vibrostationu a vytvarujte si postavu dle vašich představ. Takže dámy, v létě už žádná pomerančová kůže na zadečku a bříško bude jako přistávací dráha.

Obrázky převzaty z oficiálního webu www.vibrostation.czŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz