Pomocník pro kvalitní trénink – Sporttester

Domů » Jak zhubnout » Pomocník pro kvalitní trénink – Sporttester
sport1

Hledáte-li parťáka, který vám pohlídá tepovou frekvenci, čas i spálené kalorie a navíc vás bude podporovat i když vy už budete na pokraji svých sil. Který sporttester se hodí pro ženy a co všechno můžete očekávat za nízké ceny i vyšší sumy? Prohlédněte si s námi naše tři tipy, které by vám neměly chybět ve výbavě.

Vybírejte podle parametrů

polar

Nelze s jistotou říci, který sporttester je nejlepší. Každý typ totiž nabízí jiné funkce a vlastnosti. První sporttester se v obchodech objevil poprvé v roce 1982. Vynalezla ho oblíbená finská značka Polar, která proslula výrobou sportovních hodinek. Tato úspěšná společnost odstartovala výrobu měřičů tepu v roce 1977 a dnes patří mezi uznávané a kvalitní dodavatele sportovních hodinek, sporttesterů a dalších vychytávek pro kvalitnější trénink. Proto vás jistě nepřekvapí, že jedním z nejprodávanějších měřičů jsou hodinky RCX3 s GPS. Tento model nadchne především všechny milovníky fitness, běhu a atletiky. Hodinky se dají propojit se snímačem pro běh a kolo. Můžete přepínat mezi různými druhy sportu a během tréninku se vyhodnocuje přínos pro tělo. Silikonový řemínek se navíc skvěle nosí a tenká konstrukce v jemných barvách potěší každou ženu.

suunto

Spálené kalorie spočítá sporttester M2 Women od výrobce Suunto. K hodinkám náleží i hrudní pás. Model koupíte už za dva tisíce korun a navíc se hodí pro všechny běžné fitness a kondiční aktivity. Kromě atraktivního designu umí měřit spálené kalorie, ukazuje denní alarm, odpočítávání a je vodotěsný do třiceti metrů.

beurer

Náročnější sportovci ocení sporttester s hrudním pásem PM 70 od značky Beurer. A co tenhle šikovný pomocník umí? Dokáže graficky znázornit pokrok při cvičení a naplánovat týdenní tréninky pro získání požadované hmotnosti. Měří maximální objem kyslíku při nádechu, bazální i aktivní metabolismus a vypočítá maximální srdeční frekvenci a dokáže navrhnout tréninkovou zónu. Hodinky koupíte za necelé čtyři tisíce a jednoduše je propojíte s počítačem nebo je připevníte na kolo.

Autor úvodního obrázku: runwithheart

Autor obrázků v textu: timestore

 

 Štítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz