Pojďte zkusit PUMPování!

Domů » Cvičení » Pojďte zkusit PUMPování!
pump

PUMP je cvičení založené na skupinovém tréninku, který vychází z aerobního zatížení. Cvičí se se speciální činkou, díky níž dochází k rýsování křivek, posilování svalů a s tím spojenému hubnutí! A to není vše! Experti na cvičení vytvořili několik koncepcí pumpu tak, aby si lekci užil opravdu každý. Které typy vyzkoušet a co od cvičení očekávat?

Dynamic i Body Pump

pump2

Základem pro cvičení je speciální nakládací činka – Body pump FX. Během lekce je využíván stupínek s vyvýšenou podložkou a různá závaží na tyč – od kilové až po celých pět kilogramů zátěže. Váhu volte podle svých možností a na základě síly a kondice. Oproti tomu Dynamic Pump pracuje především s vlastní váhou těla. Využívají se i volná závaží v různých vahách. Tato verze Pumpu je náročnější především proto, intenzita a hodnoty tepové frekvence jsou mnohem vyšší. Tělo pracuje v aerobní zóně, která je ideální pro hubnutí a redukci tukových zásob. Kromě toho si ale během cvičení zlepšíte silové schopnosti. Cvičení je nejen zábavné, ale notně motivující, neboť pravidelný trénink vás bude posouvat dopředu a vy tak brzy budete pracovat s vyšší zátěží. Cvičení je vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé cvičence. Díky variabilitě je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie, protože každý si individuálně nastavuje cvičení a zátěž podle svých sil a tím si užijí lekci i naprostí odpůrci cvičení.

hubnutí

Hlavními přednostmi Pumpu je kombinace kardiocvičení a silového tréninku, díky čemuž vyrýsujete křivky, formujete postavu, zeštíhlíte a zbavíte se nevzhledných tukových zásob. Kromě toho posílíte problémové partie, nacvičíte si na energetickou hudbu a poznáte nový kolektiv stejných nadšenců do cvičení jako vy. Kromě toho, jak již bylo zmíněno, sami si určíte intenzitu cvičení a navíc se pobavíte a skvěle uvolníte. Tak na co ještě čekáte? Pump se konečně dostává do předních českých fit center a vy můžete vyzkoušet jeho dokonalé účinky ještě dnes! Popadněte kamarádku, přítele nebo mamku a vyrazte za jarním plánem shazování zimních zásob!

Autor úvodního obrázku: Army Medicine

Autor obrázku v textu: FaceMePLS

Autor obrázku v textu:  weightlosslasvegasnv

 Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz