Oblíbené diety celebrit – fungují? II.

Domů » Jak zhubnout » Oblíbené diety celebrit – fungují? II.
zhubnout

V prvním díle jsme vám představili oblíbené diety celebrit. Mnohé z nich jsou naprosto nezdravé, někdy až životu nebezpečné. Vybrali jsme pro vás hubnoucí triky, které se osvědčily hvězdám červeného koberce a vy se jimi můžete nechat inspirovat. Nezapomínejte ale, že rychlé hubnutí s téměř nulovým příjmem kalorií nemůže mít dlouhodobý charakter a je pouze otázka času, kdy se vám shozená kila vrátí. Vyhněte se jo-jo efektu a žijte zdravě!

Jódova dieta podle Halle Berry

 losos

Jódové dietě propadly hvězdy jako Angelina Jolie nebo Halle Berry. Obě se mohou pyšnit dokonalým tělem. Vděčí tomu skutečně dietě nebo jsou jejich svaly vydřenou prací v posilovně? Obě jsou příznivkyněmi jódové diety, jejiž princip spočívá na zvýšeném přísunu jódu do organismu. Přijímat ho můžete ve formě potravinových doplňků nebo nadměrnou konzumací potravin s obsahem jódu. Odborníci se shodují, že pokud lidé trpí sníženou funkcí štítné žlázy, tzv. hypotyreózou, může jim příjem jódu pomoci se správnou funkcí štítné žlázy. Zároveň ale specialisté na výživu tvrdí, že nadměrná konzumace jódu s hubnutím nepomůže, ba naopak se jedná o nebezpečný hazard se zdravím. Držte se doporučeného dávkování a nezkoušejte nesmyslné diety. Další nesmyslnou dietou, kterou propaguje známá herečka Jenifer Aniston, je řecká dieta založená zejména na přísunu ryb, zeleniny, čerstvých bylinek a olivového oleje. Konzumovat můžete ale také řecké bílé jogurty, jehněčí, saláty s feta sýrem a další jižanské dobrůtky. Jedinou nevýhodou této diety jsou chybějící sacharidy, přílohy. Při dlouhodobém stravování bez sacharidů může dojít k poškození buněk a po návratu k běžným stravovacím návykům vás čeká obrovský jo-jo efekt.

 zeta-jones

A na co vsadila vždy štíhlá Catherine Zeta-Jones? Stejně jako jiné celebrity se drží osvědčené klasiky Atkinsonovy diety. Při této dietě se vynechávají veškeré sacharidy, které najdete třeba v bramborách, rýži, těstovinách, bílém pečivu, pivu, banánech a sladkostech. Tato dieta slibuje rychlé účinky, ale mozek potřebuje ke správnému fungování sacharidy. A pokud se mu jich nedostává, začne si je vytvářet samo, ze svaloviny. Vždy ale, když se vrátíte k běžným stravovacím návykům, očekávejte jo-jo efekt. Najděte si na každé dietě něco pozitivního a vytvořte si vlastní hubnoucí plán, podle kterého se dočkáte vysněné postavy, shodíte nadbytečné kilogramy a budete se cítit plní energie.

Autor úvodního obrázku:  hypnotherapy

Autor obrázku v textu: Mediterranean Marketplace

Autor obrázku v textu:  FromFranceDavid

 Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz