Nemáte čas chodit do fitka? II.

Domů » Jak zhubnout » Nemáte čas chodit do fitka? II.
cvičení doma2

Článek nejen pro lenochy vám ukáže, jak začít s jednoduchým sportováním a posilováním a přidat do denního programu nevědomky pár cviků na posílení celého těla. Nemusíte chodit ani do posilovny, ani kupovat drahé permanentky. Stačí využít čas během cesty do práce, při sledování televize nebo si vyšetřit deset minut času. Zvládnete to také?

Závěsné cvičení doma

 cvičení doma

Kromě posilování při čištění zubů můžete posílit i svaly pánevního dna, během cesty autobusem. Stačí na pár vteřin zatínat svaly. Jedná se o tzv. Kegelovy cviky, které vás krásně zesílí. Pokud vydržíte pár týdnů dělat malé cvičení, máte vyhráno. Teď se budete konečně moci pustit do opravdového cvičení! Domácí cvičení má spoustu výhod – tak za prvé, nikdo se nebude dívat na vaši postavu a komentovat nedostatky, kvůli kterým už několik let neoblékáte upnuté legíny. Stejně tak nemusíte investovat závratné sumy do vybavení a oblečení. Místo podložky roztáhněte deku, místo činek si naplňte dvě PET láhve vodou. Cvičit můžete podle dostupných zdrojů – skvělé je třeba cvičení podle populární Jillian Michaels. Trénink trvá pouhých 30 minut a po měsíci pravidelného cvičení bude vaše postava jako nová! Povadlé bříško se zpevní, stehna budou štíhlejší a paže foremnější. I když se může během prvních pár dní objevit chuť to vzdát, nepodléhejte! Po týdnu pravidelného cvičení se dostaví motivovanost a chuť na sobě zapracovat. Navíc, cvičení s takovou kráskou tělem pevným jako skála bude samo o sobě dobrou motivací, nemyslíte? I úplní začátečníci si přijdou na své. Například dvd jógy a pilatesu zaujme milovníky pomalejších forem cvičení a starších ročníků. I s těmito cviky vyformujete postavu! Začátečníky by se měli věnovat cvičení doma třikrát týdně maximálně hodinu.

 domaci fitness

Bohužel, nejčastěji lidé ztratí chuť se sebou něco udělat a oddají se radši jejich oblíbenému vlašskému salátu v lednici nebo seriálu. Pokud máte doma orbitrek či rotoped, na kterém doposud viselo jen oblečení, oprašte sedlo a vyjeďte si naproti vašemu oblíbenému seriálu. Sledovat pravidelně pořad a cvičit? To už stojí za úvahu! A nezapomeňte – když budete chtít změnit vaši postavu, musíte obětovat trochu času a naordinovat si pravidelný trénink.

Autor úvodního obrázku: workouthead

Autor obrázku v textu: Attrezzi

Autor obrázku v textu: healtlineŠtítky: , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz