Mladý ječmen – zdravá bomba pro tělo

Domů » Zdravá výživa » Mladý ječmen – zdravá bomba pro tělo
ječmen2

Při hubnutí a udržení váhy a celkové fyzické a psychické pohody, každý hledá zdravé přípravky, které pomohou optimální tělesný stav udržet. Mladý ječmen rozhodně patří mezi přípravky, které pozitivně ovlivňují organismus i náladu. Dopřejte si i vy zdravou bombu, která vás překvapí svými blahodárnými účinky.

Zelená pro zdraví

ječmen3

Jak již název napovídá, mladý ječmen je sklízen v první fázi růstu, kdy obsahuje nejvyšší obsah aktivních složek – enzymů,ale také vitamínů, stopových prvků a aminokyselin. Z látek důležitých pro bezproblémové fungování organismu se jedná například o draslík, vápník, hořčík nebo železo. Působením těchto látek dochází k intenzivní detoxikaci těla, která je důležitá také v případě, že trpíte nadváhou nebo jste se rozhodli shodit pár přebytečných kil. Kromě toho také zabraňuje vzniku zácpy, snižuje riziko rakoviny, účinně bojuje s tělesnými pachy a osvěžuje dech, pozitivně se projevuje rovněž na funkci hormonálního systému, obnovuje acido-bazickou rovnováhu, optimalizuje hladinu cukrů v krvi, přispívá ke správné funkci slinivky a v neposlední řadě má vliv na psychiku. Mladý ječmen obsahuje také chlorofyl, který se běžně používá nejen v lékařství proti zánětům, ale také pro jeho desinfekční a deodorační vlastnosti.
ječmen

Mladý ječmen se prodává ve formě sušené šťávy, která vzniká vylisováním opláchnutých listů a následným krátkým sušením. Nápoj, který si z této sušené šťávy připravíte, má sytě zelenou barvu, ale nebojte se, nechutná jako žabinec. I přes jedovatou barvu má mladý ječmen svěží chuť a příjemné aroma. Mladý ječmen je perfektně vstřebatelný a balení cca o 250 gramech vystačí na 3 měsíce (záleží na doporučeném postupu přípravy). Dopřejte si i vy zdravý nápoj, který pomůže uvést vaše tělo do rovnováhy a dejte mladému ječmeni zelenou.

Autor obrázků: ehowŠtítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz