Metodou jak zhubnout může být i bandáž žaludku

Domů » Jak zhubnout » Metodou jak zhubnout může být i bandáž žaludku
Ploché břicho

Pokud trpíte skutečně nadměrnou obezitou a nevidíte z této situace jiné východisko, můžete si nechat udělat bandáž žaludku. Důležité je však zmínit, že vždy je lepší vyzkoušet řadu dalších metod, a tuto si skutečně nechat jako tu poslední možnou. Pokud se ze své situace neumíte dostat sami, zkuste požádat o radu dietologa, který vám bude chopen poradit, jak svůj jídelníček upravit. Je však zcela na vás, jestli to dokážete, nebo nikoliv. Pokud pevnou vůli nemáte, budete se pravděpodobně dále cpát nezdravými jídly a vaše váha bude stále větší a větší. V takových případech bude bandáž žaludku nevyhnutelná.

V současné době se jedná o tu nejúčinnější možnost, jak se dá s obezitou bojovat. Nutno však mít na paměti, že se jedná o chirurgický zákrok. Při něm dojde k takzvanému přiškrcení vašeho žaludku a ten tak bude mít daleko menší objem. Vy ta sníte méně jídla, jelikož i po malých dávkách se budete cítit zcela plni a více se do vás jednoduše nevejde. Samozřejmě i po této operaci je nutné dodržovat určitý režim. Rozhodně se po bandáži nelze stravovat tak jako doposud, jelikož by šla kila stále nahoru – ale už podstatně pomaleji. Pokud však budete dodržovat alespoň minimální režim, lze za rok zhubnout až 20 kilogramů, a to samozřejmě trvale.

Změna jídelních návyků

Jestliže nad touto metodou stále uvažujete, určitě se vám budou hodit informace o režimu, který musíte dodržovat několik týdnů po operaci. Je nutné jíst pouze kašovitou stravu, a to nejenom kaši z ovoce a zeleniny, ale například také rozmixované maso. Na uzeniny nebo alkohol budete muset zcela zapomenout. Položte si tedy poslední otázku, zda skutečně není vhodné raději začít sami dodržovat jídelníček a mít jistotu, že si budete moci dát jednou za čas sklenku, aniž by to způsobilo problémy vašemu žaludku. To samé platí o různých dalších jídlech.

Autor úvodního obrázku: ljkŠtítky: , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz