Jak urychlit hubnutí

Domů » Jak zhubnout » Jak urychlit hubnutí
Michael Boyle

Chcete-li zhubnout, musíte nejprve dobře spalovat tuky. Pokud potřebujete nastartovat svůj metabolismus a shodit nějaké to kilo navíc, je tento článek určen právě vám. Ke sportování a vyvážené stravě je zapotřebí dodržovat jednoduché zásady, které jsou snadno naučitelné a nijak neomezují. Jak tedy urychlit spalování?

Snídaně je základ

Snídaně je jedním z nejdůležitějších kroků ke snižování váhy. Vaše ranní strava by měla být vydatná a vyvážená. Navíc je doporučováno snídat v klidu a pomalu, protože jen dobře strávené jídlo vás nabudí na celý den. A co snídat? Klidně si dejte i kaloričtější pokrm, chutná míchaná vajíčka nebo jogurt s corn flaksy. Pokud si myslíte, že omezením jídla či dokonce hladověním docílíte vypracované a štíhlé postavy, mýlíte se. I to málo, co sníte, si vaše tělo schová do zásoby a uloží do oblasti břicha a hýždí. Denně si připravte alespoň pět porcí jídla a zkuste dodržovat stejné časy. Nezapomeňte na dostatečný přísun ovoce a zeleniny! K pravidelnému cvičení připojte i doplňkovou výživu, vyzkoušet můžete například spalovače a termogenní (zahřívací) pilulky.

Pitný režim

Nedílnou součástí vašeho hubnoucího tréninku by měl být i dostatečný a vyvážený pitný režim. Zkuste co nejvíce omezit sladké nápoje a alkohol, naopak přidejte neperlivou vodu a čaje. Zelený čaj stimuluje centrální nervovou soustavu a dokáže povzbudit. Hubnutí rozpohybujete i pomocí koření, třeba zázvoru, chili papriček a jiných ostrých ochucovadel. Zahřejí vás a povzbudí k lepším výkonům.

JuliagriggshaveyZábavné cvičení

Nebaví vás posilovna? Tak proč ji navštěvovat! Vyzkoušejte nové cvičení, fit centra neustále přinášejí nové cvičení, které vám budou bavit. Dáváte přednost spíše choreografiím? Vyzkoušejte zumbu, která slaví úspěch i ve vodě a nezatěžuje klouby. Chcete cvičit s kamarádkou? Navštivte kruhový trénink, při kterém se můžete vzájemně povzbuzovat! Jste spíše samotářka a dáváte přednost přírodě? Není nic lepšího, než si každé ráno zaběhat, kila půjdou dolů téměř sama! Nejen že si zvyknete na pravidelný režim, budete se cítit lépe a hýřit energií a dobrou náladou.

Autor úvodního obrázku: Michael Boyle

Autor obrázku v textu: JuliagriggshaveyŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz