Hubnutí se zelenou poprvé

Domů » Jak zhubnout » Hubnutí se zelenou poprvé
cvik1

Zelená je barva pozitivní, plná energie a dobré nálady. Stejně tak přípravky, které mají až brčálově zelený odstín a prodávají se jako skvělý doplněk stravy pro udržení štíhlé postavy, podporu detoxikace organismu nebo zlepšování imunity a síly. Z čeho vybírat? Vyzkoušejte je všechny! Investujte do svého zdraví a nechte působit účinky vodní řasy Chlorely nebo zažeňte stres pomocí Guarany.

Pomůžou, ale za vás nehubnou

zelené

Pokud si myslíte, že si nakoupíte do zásoby ječmen, psyllium nebo konopné semínka a váha půjde rázem dolů, jste na velikém omylu. Jak už bylo mnohokrát napsáno, nikdo za vás hubnout nebude. Zelené přípravky pomůžou a zvýší efekt hubnutí, ale bez vyvážené stravy, pravidelného pohybu a odříkání si sladkých nezdravých dobrot to zkrátka nepůjde. Volba zelených doplňků je ideální také v případě, že se vám zhubnout nedaří. Zakopaný pes může být třeba přímo ve vašem organismu, který je zanesený toxiny a vyžaduje detoxikaci a pročištění. O to se postará mladý ječmen, který patří mezi superpotraviny. Má dostatek vitamínů A, C, E a K, obsahuje draslík, vápník a hořčík a díky obsahu chlorofylu pomáhá s detoxikací. Užívat ho můžete i proti chudokrevnosti, při zácpě či jako pomocník s vyrovnáváním hladiny cukru. V dostání ho najdete ve formě prášku, který jednoduše smícháte s vodou nebo prášek přidáte do pokrmů a jiných nápojů.

protein

Proti hladu je báječné psyllium, neboli jitrocel indický. Základem je vláknina, která čistí trávicí soustavu a pomáhá s redukcí váhy. Užíváním vám v žaludku nabobtná jeho objem a vy tak získáváte pocit nasycení. Psyllium ale také skvěle bojuje se zácpou a cholesterolem. Dávkování se liší, ale vždy nezapomeňte na velkou sklenici vody. Psyllium můžete rovněž přimíchat do nápojů, jogurtů, ovesných kaší nebo jen tak do potravin. Doporučená maximální denní dávka by neměla přesáhnout 12 gramů.

Autor úvodního obrázku: Respository

Autor obrázku v textu: ilovemypit

Autor obrázku v textu: beckstei

 Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz