Hubnutí se zelenou podruhé

Domů » Jak zhubnout » Hubnutí se zelenou podruhé
cvik2Respository

Načerpejte zelenou energii z přípravků, které vám pomohou zhubnout, posílit imunitu a dodají sílu. Kromě mladého ječmene a psyllia, jejichž pozitivní účinky na organismus jsme popsali v předchozím článku. Kromě detoxikace těla si vaše postava zaslouží i obranný štít, o který s epostará chlorela. A jaké jsou její další výsledky na tělo?

Pořádná porce vitamínů

semínko

Chlorela je zelená sladkovodní řasa, která obsahuje velké množství vitamínů A, C, D, H a skupinu vitamínů B včetně kyseliny listové a vitaminu B12. Ten se nachází pouze v živočišných zdrojích. Nejen tělu vegetariána doplní tato sladkovodní řasa všechny potřebné minerály a vitamíny. Kromě zmiňovaných vitamínů obsahuje dávku hořčíku, vápníku, zinku, draslíku, fosforu a železa. Další předností chlorely je vysoký obsah rostlinné bílkoviny a vlákniny. Díky tomu chlorela pročišťuje krev, zlepšuje imunitu, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá proti chronické únavě či stresu. Chlorelu seženete v malých drobných zelených tabletkách v lékárnách nebo specializovaných prodejnách zdravé výživy. Se stresem si báječně poradí i guarana, která obsahuje vitamin C a přírodní kofein guaranin. Oproti kávě má guarana velké plus – její stimulační účinek nastupuje pomaleji a udržuje koncentraci, pomáhá při zátěžových situacích a dokonce tiší bolest. Při pravidelném a dlouhodobém užívání stimuluje centrální nervovou soustavu a přispívá k pocitu sytosti a tím i ke snížení tělesné hmotnosti.

 zhubnout TipsTimesAdmin

Výborným zdrojem kvalitního proteinu jsou konopná semínka, která se mechanicky upravují, a zbylý prášek se obsahuje pouze 12 % tuku, ale zato 50 % podíl bílkovin. Konopný protein dodává sílu, součástí je i vyvážený poměr omega 3, 6 a 9 nasycených mastných kyselin a vysoký podíl antioxidantů. Dále se může pochlubit obsahem vitaminu skupiny B, rovněž vápník, fosfor, hořčík, sodík a železo. Ze čtvrtiny je podíl tvořen stravitelnou vlákninou. Konopný protein se prodává v prášku a přidává se do smoothie a koktejlů. Koupit si můžete i celé konopné semínko, které je vhodné do jogurtů, kaší i na masové a zeleninové pokrmy.

Autor úvodního obrázku: Respository

Autor obrázku v textu:  xJason.Rogersx

Autor obrázku v textu: TipsTimesAdmin

 Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz