Hubnutí s Xboxem

Pryč jsou ty časy, kdy herní konzole znamenaly nekonečné sezení u počítače. Naopak, Xbox je ideálním pomocníkem nové generace, se kterým budete hubnout v pohodlí domova a ještě u toho zažijete spoustu zábavy!

Nike training

Začněme tedy s výhodami této šikovné věcičky. Ušetří vám spoustu času i peněz, nebudete muset docházet do posilovny a zacvičíte si v obýváku. K cvičení vám postačí samotný přístroj a místo minimálně metr od obrazovky televize. Xbox je přenosný, takže pokud plánujete dovolenou na chalupě, i tam si bez problémů zacvičíte. Na začátku absolvujete test kondice, podle kterého Kinect zjistí, jak na tom jste, a doporučí nejlepší program. Programy jsou navrhovány špičkovými trenéry společnosti Nike. S Xboxem si můžete vybrat, jestli chcete být v kondici, formovat si tělo nebo zhubnout.

8592166578_0b812722e9_oŽádná ulejvárna

Pokud si myslíte, že se dá tahle nadčasová technologie ošidit, jste na omylu. Čtyřtýdenní program vás nasměruje na zpevnění a zaměření se na problémové partie i oslabené svalstvo. Po ukončení první fáze následuje nový test, a pokud se zlepšíte, Xbox nastaví opět náročnější program. Pokud si budete hlídat jídelníček, pravidelně se věnovat nastavenému tréninku a dostatečně odpočívat, máte víc než slušné šance zhubnout a zpevnit své tělo.

Techniku nezastavíš

Dáváte-li přednost společnému cvičení, můžete své výsledky porovnávat s přáteli na sociálních sítích nebo cvičit spolu. Nike Kinect Training je zábavný a nadchne začátečníky i uspokojí pokročilé cvičence. Jak plus přičítáme jednoduché ovládání a srozumitelné úkoly, propracovanou grafiku i zpětnou vazbu od elektronického trenéra.

Cena Xboxu se pohybuje okolo osmi tisíc korun. Počáteční investice se vám ale vrátí velmi brzy, stačí pravidelně cvičit. Zkuste si spočítat, kolik vás stojí členství v oblíbené posilovně a zjistíte, že Xbox je ideálním řešením nejen pro ty, kteří se nemají úplně dokonalou postavu a raději cvičí bez zraků přihlížejících.

Autor úvodního obrázku: Gamesweasel

Autor obrázku v textu: Michele Ficaro Manganelli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Send this to a friend