Hubnutí nemusí být těžké

Domů » Jak zhubnout » Hubnutí nemusí být těžké
Zeleninové rizoto

Také si po každé neúspěšné dietě říkáte, že hubnutí není pro vás a lepší postava vám zkrátka není souzena? Je to omyl. Zkrátka jste nedrželi tu pravou dietu. Abyste skutečně zhubli, není nutné dodržovat složité a drastické diety, které jsou založené na odmítání jídla a dlouhodobém hladovění. Základem správné diety by naopak mělo být zdravé jídlo v dostatečném množství a více dávkách. Jedině tak bude mít vaše tělo dostatečný přísun živin a nebude tak potřebovat další z nich ukládat a vytvářet tukové zásoby.

I když na tento nový režim úspěšně najedete, neobejde se bez pravidelného pohybu. I ten sebelepší jídelníček totiž nedokáže zázraky a tak musíte tělu ve spalování tuků výrazným způsobem pomoci. Existuje několik aktivit, které jsou na hubnutí jako stvořené. Těmi je aerobic, běh nebo jízda na kole. Všechny tři jsou charakteristické především tím, že vám velmi výrazně stoupne váš tep a právě tak dochází k výraznému a rychlému spalování vašich zásob. Budete-li tedy kombinovat vhodný jídelníček s pravidelným sportem, můžete si být jisti, že výsledky se zaručeně dostaví. Jak rychle to bude, však závisí na vás a na tom, jak často takzvaně zhřešíte.

Hubněte pomocí silné vůle

Hubnutí je hlavně o silné vůli. Pamatujte tedy, že pokaždé když jídelníček porušíte, tím celý proces zpomalíte. Nejčastějším prohřeškem je časté pití alkoholu a také různá sladká a slaná jídla, jako sušenky, tyčinky nebo smažené chipsy. Pokud máte skutečně chuť na něco sladkého, raději si dopřejte ovocný koktejl a večer k televizi lze pohodlně přikusovat i nakrájenou zeleninu. Vše je pouze o zvyku a změně původních principů. Jakmile si je zažijete, je vaše tělo na dobré cestě. Na cestě za menší vahou a samozřejmě i rozměry. Pokud i vy nejste se svou postavou spokojeni, nemá cenu nic odkládat a je nejvyšší čas začít. Neustálým odkládáním totiž nezačnete nikdy.

Autor úvodního obrázku – zeleninové rizoto: stevendepoloŠtítky: , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz