Hubnutí na in-line bruslích

Domů » Cvičení » Hubnutí na in-line bruslích
brusle

In-line bruslení je skvělou zábavou, kterou si můžete užít s celou rodinou a ještě navíc spálit kalorie a posílit problémové partie. U nás již existuje docela hustá síť stezek pro bruslaře, které vás provedou nejen městským životem, ale také překrásnou přírodou. Pří jízdě na kolečkových bruslích můžete hubnout téměř celý rok, protože jaro, léto a také vlídný podzim jsou skvělou příležitostí k vyjížďkám na kolečkových bruslích. Nebuďte leniví a vyrazte si zabruslit!

Sport, který neomrzí

brusleni

Výhodou in-line bruslení je jeho různorodost a pestrost. Trasy můžete střídat zcela dle vaší libosti a nálady. Ještě větší výhodou kolečkových bruslí je jejich skladnost, takže neexistuje prostor na výmluvy. Můžete je mít s sebou téměř kdykoli a kdekoli a můžete si být jisti, že vás jen tak neomrzí. A co vám vlastně in-line bruslení přinese? Optimální hubnutí s minimálním zatížením kloubů! Během poctivé hodiny bruslení spálíte až 2000 kJ a zároveň tvarovujete postavu a to zejména lýtka, stehna a hýždě. Bruslení zvyšuje kondici a celkově je skvělou volbou k pomalému hubnutí, u kterého je výsledek trvalejší než u krátkých a rychlých diet. Zdá se vám to málo? In-line bruslení má pozitivní účinky na imunitní systém a hlavně podpoří vaši psychickou pohodu.

zadek

Zabruslit si můžete kdykoli! Nemusíte si organizovat čas podle fitness centra, nečeká vás urputný lektor ani poplatek za cvičení. Pokud vás bruslení o samotě nebaví a nejste schopni se vyburcovat k větší aktivitě, můžete požádat známé či rodinu nebo se přidat do různých skupin a poznat tak efektivitu skupinového bruslení a hubnutí. Vyzkoušet můžete rekreační formu, rychlejší fitness bruslení, rychlobruslení nebo freestyle, který se provádí na různých překážkách, rampách a je plný rozmanitých triků a skoků. Užijte si krásné počasí i přírodu společně s in-line bruslením, které vás zbaví přebytečných kil.

Autor úvodního obrázku: fbaett

Autor obrázků v textu: ldskater

 Štítky: , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz