Domácí cvičení – díl 1.

Domů » Cvičení » Domácí cvičení – díl 1.
cvičení

Cvičení je důležitou součástí cesty, která má vést k vaší vysněné postavě. Změna jídelníčku má velký vliv na shozená kila, pokud ale chcete postavu vytvarovat a celkově zpevnit, bez pohybu to nepůjde. Domácí cvičení může přinést stejné výsledky jako posilovna a navíc k tomu nebudete potřebovat žádné speciální vybavení. Podívejte se na pár cviků, které jsou zaměřeny na posílení a zpevnění hýždí a stehen.

Jednoduché a efektní

 tělo

Cvičení v pohodlí domova můžete dělat kdykoliv budete mít volnou chvíli, aniž byste se honili na přesně časově stanovenou hodinu v posilovně nebo lekci cvičení. Cviky, se kterými vás dnes seznámíme, vám nezaberou moc času a přitom jsou velice efektní. Prvním z nich je tzv. zanožování. Pod tímto názvem se skrývá již notoricky známý cvik, který se provádí v pozici na čtyřech, přičemž ruce a nohy svírají pravý úhel s trupem. Při výdechu zvednete nohu, 10 x zakmitáte a s nádechem položíte nohu zpět na podložku. Břicho je zpevněné, pánev se nevytáčí a záda nesmí být prohnutá. Cvik opakujte na každou nohu ve třech sériích. Dalším již více náročným cvikem jsou výpady. Úsilí věnované výpadům budete vnímat okamžitě a zanedlouho je začnete i vidět. Cviky začínají ve stoje s rukama volně podél těla. Následuje vykročení a klesání do podřepu. Ideálně by se levé koleno mělo téměř dotýkat země a pravé svírat pravý úhel se stehnem a holení, avšak klesejte jen tam, kam vám tělo dovolí. Pokud trpíte bolestmi kolen, pak radši tento cvik vynechejte. Výpady můžete provádět také dozadu a do stran. Cviky opakujte 10-20 krát ve třech sériích.

Zadek jako ze žurnálu

 tělo3

Pokud chcete mít zadek, který dáte například v plavkách hrdě na obdiv, pak vám také velice účinně mohou pomoci často neoblíbené dřepy. Rozkročte se do šíře ramen, klesejte až do chvíle, kdy koleno téměř svírá se stehnem a lýtkem pravý úhel. Paty jsou celou dobu na zemi a záda jsou rovná. Těchto pár jednoduchých cviků patří k velice účinným a efektním, bez nároku na prostor nebo speciální výbavu. Přestaňte se vymlouvat, krásnou postavu můžete získat i doma!

Autor úvodního obrázku: mariachily

Autor obrázku v textu: belleconnoisseur

Autor obrázku v textu: Mimsy photography

 Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz