Dieta podle Mančingové

Domů » Dietní jídelníček » Dieta podle Mančingové
dietka

Jaro je tady a s ním přichází nová vlna nadšení a motivace shodit nějaká kila navíc. Brzy začneme odkládat svršky, které přes zimu umí zakrýt nějaký ten špíček, a tak je na čase s nadbytečnými kily začít bojovat a v létě si nechat obdivovat štíhlou postavu. K tomu je nutná změna jídelníčku a také pravidelný pohyb, přesto ale mnoho žen i mužů spoléhá právě na pomoc účinné diety. My se dnes zaměříme na dietu podle Mančingové, která pochází ze sousedního Slovenska a zaznamenává obrovský pozitivní ohlas i u nás.

Ozdravení organismu

 dieta

Dieta je založena na přesně daném jídelníčku, který je nutno dodržovat 28 dní. Po tuto dobu byste měli zaznamenat viditelné výsledky a posléze se vyhnout jojo efektu další trvalou změnou či úpravou jídelníčku. Celý princip spočívá dle autorky Antónie Mančingové v detoxikaci a tedy ozdravení organismu. Názory na tuto dietu jsou různé. Pozitivní je fakt, že při dodržení přesně daného jídelníčku se musíte držet předepsaných potravin, nikoliv však množství a to vše při velice příznivých finančních nákladech. Trpět hlady tedy nebudete a navíc se opravdu zbavíte nebo zmírníte některé ze svých zdravotních neduhů. Negativním je ovšem skutečnost, že dieta je tak razantní, že málokdo ji vydrží držet po celý měsíc. Navíc výsledný efekt opravdu není zaručen!

Tvrdé podmínky

 dietaa

Pokud jste připraveni přijmout tuto náročnou výzvu, měli byste počítat s tím, že se na delší dobu rozloučíte s pečivem, mlékem, polotovary, uzeninami, alkoholem a dalšími potravinami. Naopak brokolice, mrkev, celer nebo jablka budete konzumovat pravidelně každý den. Až po delší době budete moci jíst libové maso a ryby, na pečivo si počkáte skoro celý měsíc. Pokud patříte mezi lidi se silnou vůlí, kteří jdou za svými cíli naprosto bez kompromisů, pak i dieta podle Mančingové může pro vás být opravdu vhodná. Máte na to vyzkoušet tuto náročnou a v mnoha ohledech radikální dietu?

Autor úvodního obrázku: RXmartonline

Autor obrázku v textu: with wind

Autor obrázku v textu:  RXmartonline

 Štítky: , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz