Chytré pilulky pro zdraví

Domů » Prášky na hubnutí » Chytré pilulky pro zdraví
chlorela

Ačkoliv je lepší se obejít bez tabletek a prášků, existují zdravé pilulky a sypká medicína, která by neměla ve vaší spížce chybět. Zázraky z přírody vtěsnané do zelených pilulek a sypké přípravky pro zlepšení fyzické kondice vám pomohou nejen vyrýsovat svaly, ale tělo detoxikovat, zasytit, pročistit a odstranit chutě na sladké.

Spalujte tuky a čistěte tělo

ječmen

Chlorela, spirulina a zelený ječmen – sladkovodní řasa, sinice a obilí – tři různé rostliny, které mají jedno společné. Obsahují vysoký podíl zeleného barviva chlorofylu, který čistí ledviny, kůži, zlepšuje krev, obsahuje spoustu enzymů a detoxikuje buňky v těle. Seženete je v lékárnách, drogeriích, zdravých výživách a to ve formě prášku nebo pilulek. Přidávat je můžete do oblíbeného fresh džusu nebo jogurtu. Nekombinujte je ale s horkými nápoji, které enzymy ničí. Pečlivě čtěte i doporučené dávkování. Dalším zázrakem přírody, které lidé zpracovali do podoby sypkého prášku či tabletek, je psyllium, neboli vláknina. Syllium jsou semínka jitrocele indického. Jinými slovy jde o spoustu nestravitelných bílkovin. Zapíjí se vodou a zvyšuje svůj objem, plní žaludek a tím dodává pocit sytosti. Díky tomu čistí střeva a jeho pravidelné užívání prospívá imunitě i metabolismu. Určitě jste již slyšeli o chromu, který je znám jako odstraňovač chutí na sladké. Do chromových pilulek se přidává ještě vláknina, aby pocit sytosti a plnosti převládl.

syrovátka

Na rýsování svalů je ideální syrovátka. Tato sypká směs s různou příchutí obsahuje obrovské množství bílkovin, a tím pomáhá nejen k viditelnějším svalům, ale i delšímu pocitu sytosti. Navíc syrovátka posiluje nervovou soustavu, pomáhá s úpravou látkové výměny, gynekologickými potížemi a podporuje činnost ledvin. Kromě rýsování svalů myslete i na spalování tuků. Na ty vám můžeme doporučit oblíbený L-carnitin a cla. Druhá zmiňovaná látka je konjugovanou kyselinou linolovou. Tělo si ji neumí vyrobit, ale ve snaze zhubnout je ideálním pomocníkem. „Spalovače“ by měli používat i ti, kteří aktivně sportují. U těch se projevy preparátů projeví ve velkém.

Autor úvodního obrázku: eceveryshop

Autor obrázků v textu: Ele…

 

 Štítky: , , , , , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz