Tipy, jak zhubnout a cvičit s radostí 2. díl

Domů » Jak zhubnout » Tipy, jak zhubnout a cvičit s radostí 2. díl
ananas

Našli jste konečně sportovní aktivitu, která vám přirostla k srdci a její pravidelné návštěvy vám připadají jako samozřejmost? Pak máte z části vyhráno! Co dále udělat proto, abyste zhubli trvale a s chutí? Přečtěte si další díl našich tipů, jak zhubnout a cvičit s úsměvem na rtech!

Myslete i na to, v čem cvičíte

oblečení

Ač se to zdá jako banalita, je důležité nejen pravidelně cvičit, ale také se u cvičení dobře cítit a vypadat. Podle výzkumů bylo zjištěno, že lidé, kteří cvičí v pěkném slušivém oblečení, které jim přidává na sex appealu a sebevědomí, vydrží jim tréninkový plán mnohem déle, než někomu, kdo se v neforemných teplácích a plandavém tričku snaží naučit těžkou choreografii tance. Vždy myslete především na sebe a nezapomínejte, že nemít ideální váhu neznamená se dobře necítit! Po cvičení se začněte také motivovat a odměňovat. Vyzkoušejte třeba jednoduchý tip – po každém cvičení hoďte do sklenice třeba pět nebo deset korun a za každé další cvičení přidejte další drobné. Brzy se vám sklenice naplní a vy si budete moci koupit sexy nový živůtek, po kterém tak toužíte – překvapená budete pouze z toho, že najednou potřebujete o velikost menší! Odměňovat se můžete různě. Například si řekněte, že pokud měsíc vydržíte cvičit v pravidelných intervalech, které jste si domluvili, odměníte se wellness víkendem s partnerem nebo novými boty na běhání.

 cvičení

Chybět by vám neměly ani motivační poznámky, které si můžete vypsat na malé lepicí papírky, které znáte z kanceláře. Napište si na ně motivační hesla a umístěte je na místa, která během dne neminete. Takže by vám neměla inspirace chybět na okně, zrcadle, lednici, psacím stole, dveřích nebo třeba obalu svačinky. Během hubnutí by vám neměly doma chybět ani zdravé potraviny, kterým vyhraňte oddělené místo v lednici, spíži a mrazáku. A držte se pravidla, že vždy jednou týdně věnujete alespoň hodinku přípravám zdravých ovocných a zeleninových svačinek, které si postupně během týdne sníte. Omezíte tak chutě na rychlá občerstvení a nezdravá jídla v bufetech.

Autor úvodního obrázku: Melissa M’Lou

Autor obrázku v textu: by Hold The Chilli

Autor obrázku v textu:  dietzy2320

 Štítky: , , , , , ,

Vložit komentář

(c) 2013 - 2015 | HubnemeSpolu.cz